Skocz do zawartości

Śmierć na "love parade"


alexis

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze!

Pisze ten temat, bo jestem wzburzona iloscia durnych komentarzy na temat katastrofy, ktora sie zdarzyla niedawno na "love parade" w Duisburgu. Przytocze ich pare, zebyscie wiedzieli, o co chodzi:

[

"BÓG PATRZY I GRZMI NA TĄ SODOME I GOMORE ! OSOBNIKI TEGO POKROJU DOPROWADZĄ ŚWIAT DO NIEBYTU !!"

"Kara Boska ????????????

Love parada to zbiorowisko ludzi uprawiających seks z kim popadnie w byle jakim miejscu bez żadnych uczuć, zobowiązań i w byle jakim miejscu. Na takie miejsca powinna spaść bomba, zaraza albo inne cholerstwo. Masowy burdel bez wszelkich zasadi moralności człowieczych. Powinni się wszyscy pozadeptywać. Takie miejsca są wyklęte przez Boga, to typowy satanizm zaspakajania chorych żądz bez żadnej etyki."

 

by poszli na pielgrzymke na Jasna Gore to by dzis zyli i doznali Blogoslawienstwa Bozego ! rozpustne zycie zostalo ukarane !

 

Takich komentarzy jest wiele...Pomijajac fakt, ze love parade nie jest wcale parada gejow i lesbijek, tylko impreza muzyki elektronicznej, to nie rozumiem i oczom nie wierze, jak ludzie moga na temat smierci 21 osob ( niewazne czy homo, czy nie) wypisywac takie rzeczy i do tego nawolywac sie na Boga...

 

Na tym forum jest sporo katolikow, wiec co o tym sadzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem anatemka...rozumiem, ze ktos moze nie lubic muzyki techno i nawet uwazac tych sluchaczy za nieinteligentnych homo... to czyjes zdanie, nie wnikam. Ale zeby sie cieszyc z cudzego nieszczescia, tylko dlatego ze ta parada nie pasowala do ich poczuciia "moralnosci" ?? Nie rozumiem...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anatemka
Ale zeby sie cieszyc z cudzego nieszczescia,

 

tego ich uczą od małego: grzesznicy zostana ukarani. Wiec sie cieszą. W imię miłości bliźniego zapewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretyni, niech lepiej sprawdzą czy z punktu widzenia tego Boga, w którego tak wierzą takie traktowanie innych ludzi należy do

wszelkich zasadi moralności człowieczych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wiem ze jest wiele roznych ludzi, wiele zdan i wiele sposobow pojmowania swiata... Gdyby to jeszcze byly pojedyncze komentarze, to bym pomyslala, ze paru glupkow sie znalazlo. Ale taka ilosc idiotycznych komentarzy sklania mnie do zadumy, w jaka strone rozwija sie polska "moralnosc" i pojmowanie "Boga". To po prostu smutne uswiadomic sobie, ze sie zyje w spoleczenstwie, ktorze jest przepelnione nietolerancja i ignoranctwem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hysterus taki jest urok katolicyzmu konfesyjnego - z jednej strony nauka mówi, że Bóg nie karze w ten sposób, a z drugiej ludzie i tak wiedzą swoje. Skoro jest wina musi być też i kara - najlepiej masowo, spektakularnie i tak, żeby cierpieli ;)

 

Cierpieli dobrze "medialnie" w dodatku zeby Kowalski przed tv czy kompem mogl pokazac jaki jest wieki, dobry i madry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się polskich katolików do Indii i ogólnie tych terenów przesiedlić, kilka pogromów i wróciliby oświeceni. A tak ogólnie- kogoś to dziwi przecież od zawsze(znaczy od 1946 roku) tak w Polsce jest(ekipa rydzyka tylko wszystko zaognia). Zaściankowość, nietolerancja, bordel, ksenofobia- HEIL RADIO MARYJA!! Dzieci gwałcone przez księży są publicznie napiętnowane i wyklęte, nawet przez swoich rodziców. 30 osobe delegacje składające się z rodziców pokrzywdzonych dzieci po jednej wizycie u biskupa natychmiast milkną. Biskup zatrzymany na przekroczeniu prędkości ruga policjana po czym te n później z niewiadomych powodów zostaje zdegradowany, potem zwolniony. CUD?? NIEEE!! Klechokracja. Państwo w państwie- bezkarni wobec naszego prawa wasale watykanu propagujący politykę nienawiści, mamiący głowy rzeszom z ambon, Rydzyk- nieoficjalna wtyka polskiego episkopatu, wygodny propagator ich poglądów, zrobi się niewygodny- usuną go a rączki czyste będą, nieskalane grzechem. Szkoda o tym rozmyślać bo poprostu beznadzieja dobija....

Edytowane przez Kaos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,autorzy tych perwersyjnych cytatow sa niewatpliwie wykolejeni!sami pozapominali co wyprawiali za mlodosci po krzakach bedac hipisami czy latajac po remizach na potupaje.Wstydzic sie powinni za takie slowa,widac w jaki sposob traktowane sa ludzkie tragedie w niektorych "religiach",bo to co sie tam stalo to jest tragedia,pogineli mlodzi ludzie ktorzy chcieli sie jedynie oderwac od rzeczywistosci,rowniez cierpienie dla najblizszych bedzie dlugotrwale.sam bylem na tej imprezie kilka razy w przeszlosci i wieksza rozpuste to widze na kazdym niemal kroku .upokarzajace sa "cnoty ludzkie" ale nie wiem czy aby juz nie zwierzece!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_

Jak przeczytałam te cytaty to się coś we mnie zagotowało.

Kochaj bliżniego swego jak siebie samego o to czym kierowali się autorzy tych tekstów- obłuda obłuda obłuda

Może kogoś to urazić ale jak dla mnie ludzie za bardzo kościelni zawsze byli są i będą obłudni (mam nawet takich dwóch delikwentów w bliskiej rodzinie i niczym się nie różnią)

A tekst o pielgrzymce rozwalił mi uczucia doszczętnie. Tam to się dopiero k...a dzieje! Takie parady miłości to odpadają w przed biegach.

Rozwalić to Bóg powinien tą całą instytucje kościelna za której drzwiami dzieją się takie cuda że nawet nie chce myśleć bo robi mi sie niedobrze a klechy tylko łapki do pieniędzy zacierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, co ja o tym myślę? Już prawie całkiem katolicy przestali mnie wkurzać, bo to po prostu głupcy. Nie mówię o wszystkich, ale o znakomitej większości. Ja jestem tolerancyjny, nie toleruję tylko jednej rzeczy - głupoty. A to właśnie jest przejaw głupoty ludzkiej, zbiorowej w dodatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądzmy tolerancyjni,kazdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania,nawet jak my mamy inne.To zasada Etyki Wewnętrznego Mistrza.Prawdopodobnie,ludzie krytykujacy są na nizszym poziomie wibracji i stąd ich nietolerancja.Miejmy nadzieje ze ich wibracje wzrosną i Swiat bedzie lepszy.Kiedys koleżanka powiedziała mi świetne słowa"Gdyby wszyscy traktowali innych, jak ludzi niepełnosprawnych,swiat byłby cudowny"I dla mnie jest to kwintesencja człowieczenstwa,no bo zastanówmy się;do osoby niepełnosprawnej mamy duża toletrancji,chetnie jej pomagamy nie oczekując niczego w zamian.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Śmierć na "love parade"

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...