Jump to content
scherine

Proszę o interpretację numerologiczną .

Recommended Posts

scherine

Ja: data urodzenia 24.08.1983 on 06.10.1983 jakie lekcje do odrobienia czy mamy szanse na stworzenie rodziny, ile dzieci?

Dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites
maddie88

sherine,

 

Jesteście związkiem karmicznym - suma Waszych Dróg Zycia to 9. Ty jestes numerologiczną 8/17, a Twój partner 1/19 - macie podliczby warte uwagi :) 17 uchodzi za wibrację szczęśliwą, natomiast 19 jest wibracją karmiczną.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wibracja 17

 

Szczęśliwa gwiazda. Opieka sił niewidzialnych. Nadzieja. Siła kreacji, wyobraźni, intuicji. Wskazuje często na posiadanie talentu muzycznego lub daru jasnowidzenia. Przynosi nagrody, spełnienie, bogactwo dzięki szczęściu i talentom. Zapewnia sukces w dziedzinach, których badanie wymaga dużej koncentracji. Człowiek posiadający tę liczbę w swojej karcie zawsze będzie chroniony, nawet jeśli pozornie, w jego odczuciu jego życie jest niełatwe. 17 skłania nas do uwolnienia się od ograniczeń czasu i przestrzeni. Rozbudza zainteresowanie astrologią, numerologia, naukami ezoterycznymi, które pozwalają na przekroczenie ziemskich struktur.

 

Wibracja karmiczna 19

To człowiek (1) wobec innych (9). W poprzednim wcieleniu osoba ta najprawdopodobniej nadużywała władzy, była egoistyczna, zarozumiała i wykorzystywała innych, by wyróżnić samą siebie. Trud obecnej inkarnacji polegał będzie na dążeniu do wewnętrznego wzbogacenia się i poznania samego siebie, by następnie dzielić się tą wiedzą z innymi, okazując im miłość, hojność i szacunek.

 

...życie przyniesie ci wiele trudnych sytuacji i gwałtownych zmian, by wypróbować twoją wewnętrzną autonomię i samodzielność myślenia. Możesz również ponieść straty materialne. Chaotyczne działania i utrata energii sprawią, że będziesz wciąż rozpoczynać od nowa. By spłacić dług, należy przejąć inicjatywę, wykazać niezależność i przede wszystkim zauważyć drugiego człowieka, otworzyć się na jego potrzeby. Nawet jeśli nie zostaniesz doceniony tak, jak tego pragniesz, będziesz rozprzestrzeniać światło, którym jest zrozumienie życia.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

To związek, który jest lekcją dla obojga partnerów, że jest to związek, w którym partnerzy jakby trwając będą musieli wykazać się w pewnym sensie dużą dojrzałością emocjonalną, dużą odpowiedzialnością, ktoś będzie musiał ponieść koszt tego związku po to, żeby on się nie rozpadł. Dla Was obojga rodzina jest ważna (oboje jesteście 6 z dnia urodzenia), ale to Ty jestes bardziej zdolna do poświęceń z miłości (24 z dn. ur.).

 

Od roku 2012 wchodzicie w Cykl Produktywny o wibracji 6 (trwac on będzie do 2037/39 roku). W połączeniu z 1 i 2 Punktem Zwrotnym Twojego partnera o wibracji 7/16 (wibracja ta kończy się ok. 2025 roku) może to dać problemy rodzinne: nadmiar obowiązków, konflikty... 7/16 to karma związków, więc najparwdopodobniej będzie pod górkę... Twój partner ma poza tym jako Wyzwanie Główne, a Ty jako Wtórne, 2 - a to może powodować problemy w życiu uczuciowym i prywatnym. Głównym problemem będzie tutaj stanowić współpraca z innymi, więc dlatego należy kłasć szczególny nacisk na partnerstwo, umiejętność słuchania, rozpoznawanie swoich potrzeb emocjonalnych - dążyc do równowagi w stosunkach z otoczeniem.

 

Związek 1-8

 

W tym związku spotykają się dwie osoby, z których każda na swój sposób jest żądna władzy. Królewska, słoneczna natura „jedynki" oczekuje raczej poklasku, sympatii, entuzjazmu, podczas gdy „ósemka" skłonna jest żądać rzeczywistego posłuszeństwa. Jeśli uda wam się sprawiedliwie rozdzielić role, wasz związek będzie pasjonujący. Razem jesteście niezwykle skuteczni, ambitni, pewni swoich sił i możliwości. „Ósemka" jest bardzo skoncentrowana na sprawach materialnych, wykorzystajcie więc waszą moc, by tworzyć prawdziwe wartości.

 

Biopowinowactwo - mogłoby byc lepiej w psychicznym i intelektualnym (powyzej 50% uwaza sie za wysokie, natomaist nie powinno byc nizsze niz 33%)

 

fizyczne - 73%

psychiczne - 7%

intelektualne - 39%

 

Szanse na stworzenie rodziny zawsze są. W Waszym wypadku będzie trzeba wykonać tutaj troszkę pracy. Numerologia nie przesądza, nie jest wyrocznią - ma nam pomóc, zaznaczyć możliwe problemy - to od nas zależy, jak do nich podejdziemy :)

Liczby dzieci nie jestem w stanie podac ;)

 

Pozdrawiam,

 

Magda

Share this post


Link to post
Share on other sites
scherine

Bardzo dziękuje. Przepraszam, że dopiero teraz ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cyfrologia
Ja: 24.08.1983

on 06.10.1983

Ona 6.8.8

On 6.1.8

Na codzień dobrze, duchowo kompletnie nie jesteście dopasowani - 8 niszczy 1, poza tym powinno być dobrze ale przestań mu matkować bo wszystko zniszczysz. Z nim się pewnie jest ciężko dogadać. Jaka była data rozpoczęcia związku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...