Skocz do zawartości

numerologia


Gość carolinew86

Rekomendowane odpowiedzi

Ty jestes numerologiczna 8/17/26, a Twój partner 4/22. Są to liczby naturalnie dopasowane :)

 

Kominacja 4-8 może zadziałać z tego powodu, że obie te liczby są nakierowane na robienie interesów i ich cele w życiu są podobne. 4 może stworzyć plan tak, by spełniło sie wielkie marzenie 8. Ponieważ 4 i 8 uczą się na błędach, bedą musiały naparwdę solidnie sie skocnentrować, aby urzeczywistnić swoje marzenia. Ich lekcje życiowe częstwo są bardzo trudne, ale nagroda, jaką osiągną będzie tego warta. Kluczowym słowem charakteryzującym ich związek powinna być wytrwałosć. Ważne jest, by 4 unikała rzucania słownych bomb, powodujących natychmiastowe kłótnie. 8 zas powinna unikac oskarzania innych, kiedy cos idzie zle. Obie wibracje maja tendencje i skłonnosci do ciekziej pracy. Jako para musza pamietać o robieniu sobie przerw w pracy i relaksowaniu się. Dla obu tych liczb werbalne wyrazanie milosci moze spowodowac trudnosc, zwl. jesli pamietaja one o sporach i kłótniach z przeszłosci. Jest to cos, nad czym uklad 4-8 powinien pracowac, szczegolnie jesli oboje postanopwia miec dzieci. Wobec dzieci sa nieslychanie lojalni i opiekunczy. Zainwestowanie pieniedzy we wczesnej fazie zwiazku bedzie madra decyzja, poniewaz moze przysluzyc budowaniu gniazda, ktore jest im obojgu potrzebne dla poczucia bezpieczenstwa.

 

Biopowinowactwo:

 

fizyczne - 65%

psychiczne - 92%

intelektualne - 9% - to oznacza, ze nie koniecznie macie ze sobą "dużo do gadania", ale dwa powyższe są kluczowe dla przetrwania związku, a je macie bardzo ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

heh a ja mam wrażeie że partner ma bardzo dużo energi własnej i chwilami może cie z równowagi wyprowadzać mam wrażeie że on ma tendencje do zaczynaniu wielu spraw i niekoniecznie kończeniu ich i że dość ciężko na niego wpłynąć jak sobie coś wbije do głowy.... ty zaś powinnaś założyć dwa konta jeśli masz osiągnąć stabilizacje materjalną jakiej potrzebujesz mam wrażeie że mąż odkłada kase a potem pod wpływem impulsu może ją wydać na coś co jest potrzebne a ty lubisz miec zabezpieczone fianse na czarną godzine a mają one troche tendencje do rozchodzenia sie jak jest na końcie to wiecznie sie znajdzie ktoś kogo trzeba wspomóc.... heh on ma tu wibracje kogoś o wielkim czarze i wdzięku i mam wrażenie że wiele ludzi chętnie mu pomaga w kłopotliwych sytuacjach..... ale dużo lepiej ten związek wygląda przy zagranicy lub choćby kontaktach i pracy zagranicznejkj wtedy nieco zmienia sie układ między wami to tak ogolnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie można sie dogadać nie obejdzie sie bez zgrzytów ale można sobie poradzic ale ja bym tu odrazu stawiała na zagranice oboje maja wibracje ciężkie do przepracowania w miejscu urodzenia ... w sumie im dalej tym lepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...