Skocz do zawartości

odwiedziny


sosik89

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć to znów ja :oops:

Tym razem mi się śniło, że przyszedł do mnie brat mojej przyjaciółki, który jest ode mnie rok młodszy. Nagle zauważyłam, ze zepsuł sie mój komputer a więc poprosiłam go aby sformatował mi dysk, Radek się zgodził i poszedł do domu po płyte. Wrócił i zaczoł naprawiać komputer, a moi dwaj bracia ze szwagrem chcieli ogladać film, weszli do pokoju, zauważyli Radka i poszli. Kiedy ja weszłam do pokoju Radka już nie było, a na ekranie były wielkie ikony i nic nie szło zrobić, mocno wbiła mi się pamięc tapeta na pulpicie bo była cała mocno niebieska. Nagle zadzwonił mój telefon, zobaczyłam a to jakis Michał W., nie znam nikogo takiego, ale odebrałam, na początku ktoś był niemiły, jak później sie okazało, to kuzyn mojej przyjaciółki. Powiedział mi, ze oglada moje zdjęcia i że jestem ładniejsza, niz mu się wydawało, a ja go wysmiałam i powiedziałam, ze tak pewnie uważa dlatego, ze wyjechał... I dalej już nie pamiętam co było.

Z góry dziek :grin: i i pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo :)

Trafiłaś w samo sedno, mem mętlik, to prawda.

Tylko co z tą wiadomością? Ja na nic jak na razie nie czekam... Chyba że to będzie jakaś zaskakująca wiadomosć, która przyjdzie nieoczekiwanie.

 

pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...