Jump to content

Jajko


Valgard

Recommended Posts

Siedze sobie w towarzystwie ludzi których znam(w kręgu) i podają mi surowe jajko do zjedzenia. Biorę rozłupuję w środku są dwa żółtka przechylam do gardła ale czuje ze są bardzo nie dobre(popsute) zdązam wypluć jedno a po chwili drugie z dna zołądka po wypluciu są w całości żółtka a mi jest niedobrze. Nigdy nie jadlem surowch jajek ani w innej postaci w najbliższym czasie więc to nie bodziec ze świata jawy, co więc mogło oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Siedze sobie w towarzystwie ludzi których znam(w kręgu) i podają mi surowe jajko do zjedzenia
- czy wspomiane osoby są Twoimi przyjaciółmi?
Nigdy nie jadlem surowch jajek ani w innej postaci w najbliższym czasie więc to nie bodziec ze świata jawy
- a przed pojawieniem się snu, jakie miałbyć odczucie na myśl o zjedzeniu surowego jajka?

To nie jest interpretacja, to pytania pomocnicze. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

To bardzo ciekawy sen, bo odwołujący się do symboliki kręgu, jajka (też okrągłe) i trawienia.

 

A zatem - siedzisz z ludźmi, których znasz - w kręgu. To ważny symbol - tworzy się pewne centrum energetyczne, którego jesteś ogniwem.

Podają ci do zjedzenia jajko, które tutaj jest symbolem - pokarmu duchowego, jakiejś wiedzy, czegoś co chcą, żebyś przyswoił.

Ufasz im - skoro je rozbijasz.

W środku są dwa żółtka.....na dodatek nieświeże (dawka podwójna).

Połykasz je, bo postępujesz zgodnie z tym czego się od ciebie oczekuje - masz jajko zjeść - innymi słowy - wiedzę przyswoić.

No i zobacz co się dzieje?

Sen wyraźnie pokazuje, że to nie są treści dla Ciebie, i pewnie dlatego Rita zapytała - czy to są Twoi przyjaciele....

Treści przez nas przyswojone, wiedza dla nas ważna i przez nas wchłonięta - to pokarm PRZETRAWIONY. To pokarm, który nam smakuje i czerpiemy przyjemność z jego spożywania.

Twój organizm, Ty sam na zasadzie nieomal odruchu bezwarunkowego - odrzuciłeś to co Ci zaproponowano, a zatem nawet gdybyś nie chciał pamiętać, że ludzie których znasz i którym pewnie ufasz - podają ci do zjedzenia coś "nieświeżego" - to i tak nie ma żadnych szans żebyś to przyswoił.

 

To ważny sen. I nawet jeżeli w życiu realnym jajek nie zauwazasz, ono tutaj zobrazowalo pewne twoje predyspozycje. Nie kazda wiedza jest dla nas dobra i nie kazdej potrezbujemy.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz el argento, czasem ogarnia mnie zniechęcenie, gdy widzę, że osobie interpretującej bardziej zależy na rozwikłaniu zagadki, niż samej śniącej - to a propos braku odpowiedzi na moje pytania. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...