Skocz do zawartości

Dwa żółtka z jajka?


Gość Astra_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Astra_

Nie pamiętam mojego snu pamiętam tylko tyle że rozbiłam dwa jaka z których wyszły po dwa żółtka były to małe jajka wiec nawet sie zdziwiłam jak one sie tam zmieściły?

W życiu podobno dwa żółtka w jaku to fart czy w śnie znaczy to samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

A czy chodź raz nie mogłoby ci się przyśnic coś normalnego a zgodziłby się nawet na coś strasznego, ale jajka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Napewno dzień wcześniej robiłaś ciasto i o nich zapmniałaś w następnej kolejności sen o mące i proszku do pieczenia z przebłyskami bakali.

Pożartowałem ale już wracam:

tuaj regułka odnośnie że sen jest trudny..............itd.

Ja traktowałbym te jajka jako coś w rodzju ciąży oczywiście jako symbol rozbijając je powodujesz przyjście na świat jakiegos twojego nowego przesięwziecia myśli idei a zę żołtko jest podwójne traktowałbym jako niespodziewany bonus coś extra.

A wracajac do jajek można kupić takie w których zawsze są dwa żółtka - poprostu super pasze - brrrrrrrrr lepiej nie wiedzieć z czego.

Pozdrawiam i życzę miłych i smacznych wypieków:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Astra_

Nie normalnym ludziom nie śnią się normalne rzeczy:) a ciast nie piekę bo nie mam dla kogo a sama nie jem słodyczy:)

Wiem że można takie jaka kupić ale też nie chcę wiedzieć czym sa karmione kury które je znoszą :)

 

Może masz racje z tym przedsięwzięciem bo właśnie coś planuję a bonus był by milę widziany:)

 

Następnym razem po proszę o interpretacje czegoś normalnego :) a przynajmniej postaram się :)

 

Pozdrawiam

Astra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moja żona robi takie ciasta, że jak jestem gdzies poza domem to przeważnie wypieków nie prubuje bo tylko rozczarowują.

Pozdrawiam:

Sławomir

Edytowane przez Slawomir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się, ciasta robi wspaniałe dla tego gdy jestem na wyjeździe i spróbuje jakiegos "zakalca" to poprostu mam uraz do wypieków innych niż z domowej kuchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

pilnuje, pilnuje!

Hau, hau, wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!

A jak to nie pomaga to mam zęby i nie zawaham sie ich u użyć.

A na mniejszych tych bzzzyyyyyyy- muchozol - chemia w służbie człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...