Skocz do zawartości

prosze o interpretacje


zuzanna25

Rekomendowane odpowiedzi

rozkal 3 rzedy po 8 kart

jopek pik-dama karo-jopek karo-as trefl-dama trefl-10karo-10pik-krol pik

as kier-krol trefl-dama pik-dama kier-9kier-as pik-9pik-as karo

jopek trefl-krol kier-jopek kier-9 karo-10 kier-krol karo-10 trefl-9 trefl

 

Bardzo prosze o interpretacje jesli mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey... mam... ale musisz wziąć poprawkę na to, że bardzo rzadko korzystam z tego układu, więc może wiele rzeczy się nie pokrywać.

 

Przeszłość: Kierowałaś się w swoim życiu intuicją, wrażliwością i trochę nieco złudnymi marzeniami. Rozpoczęłaś także związek z mężczyzną, z którym wiążesz swoją przyszłość. W Twoim życiu była przyjaciółka, niestety na której nieco się zawiodłaś. Odbyłyście wspólnie jakąś podróż.

 

Teraźniejszość: W Twoim życiu jest mężczyzna, którego kochasz i na którego możesz liczyć. Jest Wam ze sobą dobrze. Obecnie masz chyba problem ze znalezieniem pracy (kłopoty finansowe) i z tego powodu czujesz się jakby w potrzasku... Planujesz wyjazd (zagranicę), ktoś zaproponował Ci taką możliwość, nadal się zastanawiasz.

 

Przyszłość: Przed Tobą i Twoim partnerem otwiera się ciekawa przyszłość. Będzie razem szczęśliwi (rodzina, dom, dzieci, itp.) Niewykluczone, że otrzymasz od niego prezent (może pierścionek). Przed Wami trochę zmartwień co dalej. Pojawia się także choroba, ale raczej nic poważnego, dolegliwość w pełni wyleczalna. Ogólnie jak najbardziej pozytywnie stoi przed Tobą przyszłość.

 

Mam nadzieję, że trochę pomogłam i coś niecoś się zgadza. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziekuje za interpretacje i powiem szczerze ze wszystko sie zgadza :) a czy w tych kartach wychodzi cos o dziecku?? chyba ze jest jakis rozklad kart specjalny ?? chcialam sie dowiedziec czy uda mi sie zajsc w ciaze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...