Skocz do zawartości

Znowu ząb


gorian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.

 

Prosiłbym o interpretacje mojego snu a ponieważ korzystałem z opcji szukaj i wyniki wyszukiwania mnie w jakimś stopniu zadowoliły to dalej mnie sprawa dręczy.

 

Do rzeczy: sniło mi sie strasznie realistycznie że połowe zęba który mam dorabiany (wypadek z dzieciństwa) urwał mi sie a reszta została wybita albo wyrwana. Tego dziś własnie nie pamiętam tak dokładnie. Była to przednia jedynka i jak snów zazwyczaj nie pamiętam, o ile się snią, to ten mi wybitnie zapadł w pamięci.

Mam ostatnio naprawde cięzki czas w moim związku małżeńskim, zmieniam kraj i pracę (wracam z Uk do PL) i ten sen jeszcze dobił.

 

Tak aproppos jak ostatnio miałem sen taki dziwny i realistyczny ze po obudzeniu az drżałem to miałem przeboje z żona i dlatego napisałem ten topik.

 

Czy moglibyście, drodzy ludzie, cos napisać co sądzicie na temat tego snu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to tej dorabianej częsci to odpadła sama od siebie o ile tak można ując albo po lekkim puknięciu ale tu znowu nie jestem pewniemn czy to pukanie odnosiło sie do tej częsci zęba. Do do "wybijania" to jestem pewny że tam ktos był ale kto to za cholere sobie nie przypomne. Przez mgłę przypominam sobie jak sie szarpie sie z tym zębem i zostaje

czarna dziura. Pamiętam tez kombinerki do tej operacji że były uzyte......

 

Krwi nie widziałem i prawie tego jestem pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz. Pewnie sie zgadza ze musze wreszcie zrobic porzadek w moim zyciu a na tym etapie jest to bardzo stresujące ale dla mnie samego konieczne.

 

Jeszcze raz dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...