Jump to content

Wyspa, pustynia, morze, rybki, kąpiel.

Megimar
 Share

Recommended Posts

Witam :) Śniło mi się dziś, że przebywam na jakieś wyspie która wyglądała jak pustynia, była cała pokryta piaskiem, roślinności nie było prawie wogóle, gdzieniegdzie tylko wyrastała z piasku jakaś trawka czy krzaczek. Chodziłam po brzegu morza które otaczało tą wyspę, woda była tak czysta, że widziałam rybki które pływały w morzu. Zapragnęłam się wykąpać, zrzuciłam z siebie czerwoną sukienkę którą miałam na sobie i weszłam do wody. Na tym się sen skończył. Bardzo proszę o interpretację.

Taki sen jest najczęściej wynikiem chęci izolacji i ucieczki od świata.

Odnoszę wrażenie, ze masz jakieś problemy w życiu uczuciowym; czujesz się osamotniona, pusta uczuciowo, brakuje Ci chęci życia.

Chciałabyś się oczyścić psychicznie, zmyć z siebie wszystkie urazy, negatywne myśli i złe uczucia.

Najbardziej zastanawia mnie ta czerwona sukienka którą zrzuciłaś z siebie - nie jest czasem tak, że w rzeczywistości odrzucasz mężczyznę którego kochasz ?

Tak Pysiaczku, niestety jest dokładnie tak jak napisałaś. Myślę o tym by rozstać się z mężczyzną z którym jestem już 8 lat. Myślę, że tak będzie lepiej. A czy sen pokazuje to czy dobrze robię ? Dziękuję.

Megimar ten sen odzwierciedla tylko to co obecnie dzieje się w Twoim życiu, myślach i psychice.

A to czy dobrze postępujesz to musisz już ocenić sama...

W każdym bądź razie życzę Ci by wszystko się dobrze skończyło :)