Jump to content

Olaf


Guest Viperius
 Share

Recommended Posts

Guest Viperius

Olaf - imię męskie pochodzenia skandynawskiego. Pierwotna forma Aslaf. Wywodzi się od słów As (bóg - zobacz Asowie) i laf (słowo, które przeszło w ang. love), czyli "umiłowany przez bogów", Bogumił. Inna wersja etymologii głosi, że imię oznacza "syn starego człowieka".

 

Osobowość: Tajemny kwiat ziemi

Charakter: 89 %

Promieniowanie: 95 %

Rezonans: 78 000 drgań/sek.

Kolor: Fioletowy

Główne cechy: Uczuciowość - Zmysłowość - Towarzyskość - Intelekt

Totem roślinny: Drzewo pomarańczy

Totem zwierzęcy: Wielbłąd

Znak: Koziorożec

 

TYP: Są skryci i nieśmiali. Nie mają łatwego charakteru. Są cholerykami, ustawicznie w stanie wrzenia, wydaje się, że lada chwila wybuchną. Cenią przyjemne strony życia.

 

PSYCHIKA: Potrzebują kontaktu z ludźmi, mają też bogate życie wewnętrzne. Nie ulegają wpływom, często są nawet uparci.

 

WOLA: Przeważa nad innymi cechami charakteru, ale przejawia się bardzo wybiórczo. Zdarza im się zaniedbać pilne obowiązki, aby całkowicie poświęcić się niepotrzebnej działalności.

 

POBUDLIWOŚĆ: Służy im przede wszystkim do ubarwienia oszałamiających opowiadań o przygodach, które im się przytrafiły albo i nie!

 

ZDOLNOŚĆ REAKCJI: Silna. Uwielbiają przekorę, ich marzeniem jest mówienie "Nie". Na niepowodzenia reagują bądź lekceważeniem, bądź gniewem. Jeśli coś nie gra, to wina innych!

 

AKTYWNOŚĆ: Mogą być handlowcami, inżynierami górnictwa, rolnikami, wiejskimi lekarzami, weterynarzami. Lubią mieć bliski kontakt z rzeczywistością i widzieć owoce swej pracy. Nie mają problemów z wyborem zawodu, gdyż od młodych lat wiedzą, czego chcą.

 

INTUICJA: Raczej mają nosa, niż intuicję! Kierują się bardziej rozsądkiem, niż szóstym zmysłem.

 

INTELIGENCJA: Szybka, choć niezbyt głęboka. Lubią przemowy i wielkie słowa. Są obdarzeni syntetyczną inteligencją, natychmiast rozróżniają zarysy problemu, ale nie wnikają w szczegóły.

 

UCZUCIOWOŚĆ: Są bardzo zaborczy, nadużywają słowa "moje": "moja" żona, "mój" samochód, "moje" mieszkanie. Są trochę despotyczni, uważają, że wiele im się należy, zwłaszcza w sprawach uczuciowych. Rodzina ma dla nich ogromne znaczenie. Pragną być rozumiani, choć sami nie starają się zrozumieć innych.

 

MORALNOŚĆ: Powiedzmy oględnie, że bywa chwiejna. Są oportunistami, którzy przystosowują się do wydarzeń, zapominając o ich wymowie moralnej.

 

ZDROWIE: Na ogół doskonałe. Powinni jednak uważać na wątrobę, wystrzegać się nadmiaru alkoholu i pożywienia. Nie nadużywać antybiotyków!

 

ZMYSŁOWOŚĆ: Mają wielkie potrzeby i gotowi są do wszelkich ofiar, a zwłaszcza ofiar ze strony innych - by je zaspokoić. W życiu seksualnym - bardzo ożywionym i wcześnie rozpoczętym - dążą prosto do celu, co nieraz powoduje zamęt w ich życiu uczuciowym!

 

DYNAMIZM: Istnieje przepaść między tym, co chcą robić i o czym szeroko rozpowiadają - a tym, co naprawdę robią.

 

TOWARZYSKOŚĆ: Są wesołymi kompanami, lubią smaczne posiłki w gronie przyjaciół.

 

PODSUMOWANIE: Sprowadzają wszystko do kwestii własnego komfortu, szukają łatwego i przyjemnego życia. W dodatku są bardzo pewni siebie. Ale w sumie są bardzo sympatyczni!

 

(Żródła: Wikipedia, e-życzenia.pl)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...