Skocz do zawartości

prośba o portret


bozena79

Rekomendowane odpowiedzi

mam gorącą prośbę o portret psychologiczny dla mnie :) - moja data urodzenia to 05.02.1979 (moje imię - Bożena), a jeśli się uda to także dla mojego prawie byłego męża ur. 16.08.1974 (imię Tomasz)

z góry bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bożena

**************V***************II***********IV************

*******************VII**************VI*******************

*****************************XIII*****************IV******

 

W dzieciństwie postępujesz według zasad, masz różnorodne zainteresowania, jesteś pracowita.

W młodości jesteś mamą i poświęcasz się dla dzieci, opiekuńcza i troszczysz się o partnera, realizują się twoje zamierzenia.

W dalszym okresie życia kierujesz się rozsądkiem, dążysz do celu i rozpoczynasz ważne przedsięwzięcia, dokładnie wypełniasz zadania, które są przed tobą, w miłości bardzo dobrze.

Masz lęk przed utratą panowania nad rozwojem spraw, przed niesprzyjającymi okolicznościami.

Pragniesz małżeństwa, dążysz by złączyć się z kimś kogo kochasz, przywiązujesz się do partnera.

Wiesz, ze zmiany sa nieuchronne i ważne, masz zdolnść do zdobycia zawodu zwiazanego z ciągłą zmianą.

Kierujesz się rozsądkiem, przestrzegasz zasad i dążysz do celu.

 

Tomasz

*************XVI*********VIII********XXI********

*******************II**********VII**************

**************************IX****************XVIII*

 

W dzieciństwie następują w jego życiu jakieś straty, niespodziewane zmiany, po których utracił życiową stabilizację, coś związanego z matką lub kobietą w jego życiu.

W młodości ma silę przetrwania w sytuacjach kryzysowych, cieszys ię dobrą kondycją, jest odważny i wytrwały.

W wieku dalszym ma duże perspektywy, osiągnie doskonałosć w swojej dziedzinie, być może pragnie gdzieś wyjechać w podróż, zagranicę i tam zamieszkać.

Boi się zaufać intuicji, ma lęk przed kobietami, zamyka sie w sobie.

Ma świadomoś, że przed nim jest nowy etap, że jest postęp i okoliczności sprzyjaja.

Jest doświadczony, podąża właściwą drogą z powagą, ma zdolnosci do zajęć połączonych ze służbą dla innych, pracę w odosobnieniu.

ma nowe pomysły i ma nadzieje na sukcesy w sferze zawodowej, ma dalekosiężne plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...