Jump to content

prośba o portret

bozena79
 Share

Recommended Posts

mam gorącą prośbę o portret psychologiczny dla mnie :) - moja data urodzenia to 05.02.1979 (moje imię - Bożena), a jeśli się uda to także dla mojego prawie byłego męża ur. 16.08.1974 (imię Tomasz)

z góry bardzo dziękuję :)

• 3 weeks later...

Bożena

**************V***************II***********IV************

*******************VII**************VI*******************

*****************************XIII*****************IV******

W dzieciństwie postępujesz według zasad, masz różnorodne zainteresowania, jesteś pracowita.

W młodości jesteś mamą i poświęcasz się dla dzieci, opiekuńcza i troszczysz się o partnera, realizują się twoje zamierzenia.

W dalszym okresie życia kierujesz się rozsądkiem, dążysz do celu i rozpoczynasz ważne przedsięwzięcia, dokładnie wypełniasz zadania, które są przed tobą, w miłości bardzo dobrze.

Masz lęk przed utratą panowania nad rozwojem spraw, przed niesprzyjającymi okolicznościami.

Pragniesz małżeństwa, dążysz by złączyć się z kimś kogo kochasz, przywiązujesz się do partnera.

Wiesz, ze zmiany sa nieuchronne i ważne, masz zdolnść do zdobycia zawodu zwiazanego z ciągłą zmianą.

Kierujesz się rozsądkiem, przestrzegasz zasad i dążysz do celu.

Tomasz

*************XVI*********VIII********XXI********

*******************II**********VII**************

**************************IX****************XVIII*

W dzieciństwie następują w jego życiu jakieś straty, niespodziewane zmiany, po których utracił życiową stabilizację, coś związanego z matką lub kobietą w jego życiu.

W młodości ma silę przetrwania w sytuacjach kryzysowych, cieszys ię dobrą kondycją, jest odważny i wytrwały.

W wieku dalszym ma duże perspektywy, osiągnie doskonałosć w swojej dziedzinie, być może pragnie gdzieś wyjechać w podróż, zagranicę i tam zamieszkać.

Boi się zaufać intuicji, ma lęk przed kobietami, zamyka sie w sobie.

Ma świadomoś, że przed nim jest nowy etap, że jest postęp i okoliczności sprzyjaja.

Jest doświadczony, podąża właściwą drogą z powagą, ma zdolnosci do zajęć połączonych ze służbą dla innych, pracę w odosobnieniu.

ma nowe pomysły i ma nadzieje na sukcesy w sferze zawodowej, ma dalekosiężne plany.