Jump to content

Srebrzysta woda.

LadySleep
 Share

Recommended Posts

Wiem, ze o wodzie bylo bardzo duzo, ale moze jednak nie o takiej?...

Snilo mi sie, ze szukalam corki i doszlam do placu zabaw. Byla gdzies niedaleko, bo slyszalam ja. Gdy weszlam na plac zabaw zobaczylam na mokrym piasku male, plyciutkie (takie na 20 cm) oczka, a wlasciwie nieregularne korytka wody . Na widok tej ostatniej, az zachlysnelam sie zachwytem. Woda byla, krystaliczna, czysta i wlasciwie SREBRZYLA SIE. Nie moglam sie postrzymac i ukleklam nad nia i na tyle ile pozwalala glebokosc zanurzylam rece po przedramiona i zagarnelam ja. Poczulam jej chlod, rzeskosc i nieskazitelna czystosc.

Mowilam: zobaczcie jaki to krysztal, ale tak na prawde to nigdy az takiego w rzeczywistosci nie widzialam.

Chcialam tam jeszcze zostac, ale pomyslalam, ze trzeba odnalezc corke nim oddali sie. Wyszlam z placu zabaw i odnalazlam ja.

Co to moze znaczyc?

Z gory dziekuje. :jablko:

Witam!

Sen piekny i żeby było ciekawsze prawdopodobnie odnoszący się do twojego życia seksualnego a jak ono wygląda......................(opis powyżej - bo harlekinów nie piszę)

pozdrawiam:

Pozdrawiam:

Sławomir

Oj chyba nie :) Moje zycie seksualne zaniklo wraz z pojawieniem sie choroby.

Ale i tak dziekuje. Moze to moje marzenie by wrocic do normalnosci?.... ;)

Witam!

Twoje wyjaśnienie wiele zmienia.

Woda to jest nasza energia równiez ta związana z seksualnością stąd te moje skojarzenie wcześniejsze. To że w twoim snie jestw postaci małych jeziorek moze śwaidczyć o tym że w niedługim czasie twój stan zdrowia zacznie się poprawiać ( te jaeziorka to takie przebłyski) stopniowo. To że się delektujesz tą czystą, krystaliczna wodą wskazuje na satysfakcję z tej poprawy i powrót do zdrowia (również to że znajdujesz córke mówi o tym że problemy się skończą). To że zanurzasz w niej ręce i delektujesz się jej chłodem nawiązuje do do mojej wczesniejszej wypowiedzi. Reasumując wszystko bedzię w porządku i twoje marzenia przeistoczą się w rzeczywistość i sprawią ci tyle radości co woda w twoim snie.

Pozdrawiam:

Sławomir

W takim razie ja też pokuszę się o interpretację :).

Ja widzę to trochę inaczej. Jesteś osobą trochę zagubioną w życiu - to poszukiwanie córki. Woda zwykle kojarzona jest ze zdrowiem. Może masz jakieś problemy ze zdrowiem. Masz kilka oczek wodnych, ale to w ostatnim widzisz, że woda jest niesłychanie czysta. Potrzeba czasu, żebyś mogła pokonać te problemy ze zdrowiem, ale w końcu Ci się uda. Zdajesz sobie z tego sprawę - to przypomnienie, że musisz odnaleźć córkę. Wychodzisz z placu zabaw i odnajdujesz swoje dziecko - odnajdziesz siebie. :)