Jump to content

Powrót do poprzedniej pracy

metanoia
 Share

Recommended Posts

Dwa lata temu pracowałam w firmie, w której pracowników nie traktowano za dobrze. Był to po prostu czysty mobbing. Nabawiłam się depresji, praktycznie straciłam włosy z tyłu głowy, wiele razy zostałam upokorzona. Pracowałam tam 6 miesięcy, zostałam zwolniona, bo wzięłam L4.

A teraz o śnie.

Pierwszy sen pojawił się jakieś dwa miesiące temu. Dokładnie widziałam biuro w którym pracowałam, tych samych ludzi, tę samą kierowniczkę, która zadała mi pytanie: dlaczego cię ZNOWU przyjęli? Jednakże w moim śnie byłam zadowolona, że wracam do tej pracy. Tak czy inaczej, sen zakończył się moją ucieczką z tego biura jakimiś podziemnymi korytarzami. Gdy w końcu wyszłam na powierzchnie, widziałam budynek w którym pracowałam w oddali, jakby na wzgórzu. Niebo było zaciągnięte chmurami.

Wczoraj sen powrócił. Znowu wróciłam do tego biura. Moja kierowniczka się bardzo zmieniła (gdy tam pracowałam była to otyła osoba, w moim śnie bardzo szczupła). Znowu mnie zapytała, dlaczego zostałam przyjęta po raz trzeci. Zaraz po tym zaczęła na mnie krzyczeć, bo usiadłam w złym miejscu. Znowu byłam podekscytowana tą pracą, byłam ciekawa co się stanie.

Co to może znaczyć?

Guest Indhi

Witaj:)

Z uwagi na to co przeszłaś w swojej poprzedniej pracy wszystko to powraca niczym bumerang i po prostu Ciebie wyniszcza, sama praca wywołała w Tobie traumę, która jeszcze nie została wyleczona, mało tego bardzo głęboko zakorzeniła się w Twojej podświadomości, stąd te koszmary.Mentanoia, to się skończyło, wydarzyło się jakimś odcinku przeszłości i tego już nie ma, natomiast uważam,że skoro oni potraktowali Cię w taki sposób, to powinnaś wnieść pozew do sądu przeciwko swojemu pracodawcy, abyś za krzywdy które Ci wyrządzili, otrzymała zadośćuczynienie.Takich rzeczy nie można odpuszczać z takimi instytucjami trzeba walczyć,jeśli będziesz chciała to napisz do mnie na priv, a ja postaram się Tobie pomóc.Pozdrawiam:)