Jump to content

Powrót do poprzedniej pracy


metanoia
 Share

Recommended Posts

Dwa lata temu pracowałam w firmie, w której pracowników nie traktowano za dobrze. Był to po prostu czysty mobbing. Nabawiłam się depresji, praktycznie straciłam włosy z tyłu głowy, wiele razy zostałam upokorzona. Pracowałam tam 6 miesięcy, zostałam zwolniona, bo wzięłam L4.

A teraz o śnie.

Pierwszy sen pojawił się jakieś dwa miesiące temu. Dokładnie widziałam biuro w którym pracowałam, tych samych ludzi, tę samą kierowniczkę, która zadała mi pytanie: dlaczego cię ZNOWU przyjęli? Jednakże w moim śnie byłam zadowolona, że wracam do tej pracy. Tak czy inaczej, sen zakończył się moją ucieczką z tego biura jakimiś podziemnymi korytarzami. Gdy w końcu wyszłam na powierzchnie, widziałam budynek w którym pracowałam w oddali, jakby na wzgórzu. Niebo było zaciągnięte chmurami.

Wczoraj sen powrócił. Znowu wróciłam do tego biura. Moja kierowniczka się bardzo zmieniła (gdy tam pracowałam była to otyła osoba, w moim śnie bardzo szczupła). Znowu mnie zapytała, dlaczego zostałam przyjęta po raz trzeci. Zaraz po tym zaczęła na mnie krzyczeć, bo usiadłam w złym miejscu. Znowu byłam podekscytowana tą pracą, byłam ciekawa co się stanie.

Co to może znaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Guest Indhi

Witaj:)

Z uwagi na to co przeszłaś w swojej poprzedniej pracy wszystko to powraca niczym bumerang i po prostu Ciebie wyniszcza, sama praca wywołała w Tobie traumę, która jeszcze nie została wyleczona, mało tego bardzo głęboko zakorzeniła się w Twojej podświadomości, stąd te koszmary.Mentanoia, to się skończyło, wydarzyło się jakimś odcinku przeszłości i tego już nie ma, natomiast uważam,że skoro oni potraktowali Cię w taki sposób, to powinnaś wnieść pozew do sądu przeciwko swojemu pracodawcy, abyś za krzywdy które Ci wyrządzili, otrzymała zadośćuczynienie.Takich rzeczy nie można odpuszczać z takimi instytucjami trzeba walczyć,jeśli będziesz chciała to napisz do mnie na priv, a ja postaram się Tobie pomóc.Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...