Jump to content

Ksiądz-papierosy , zaborcza dziewczyna


Garou

Recommended Posts

Otóż zastanawiam się czy opisane niżej moje dwa sny, niosą ze sobą jakiś bagaż informacyjny, który można by zinterpretować, ale postanowiłem o nich napisać.

 

Pierwszy sen wyglądał tak:

 

Siedzę na ławce przy stoliku, na jakimś dworze z wikarym z mojej parafii (realnym, nie wyimaginowanym). On wyciąga paczkę papierosów i wyciąga jednego papierosa i kładzie go na stoliku. Ja zaraz potem wziąłem tego papierosa jak gdyby on był dla mnie i zacząłem palić. Ksiądz wyraził wtedy lekkie i krótkie oburzenie, że tego papierosa wyciągnął dla siebie, lecz trzymając jeszcze paczkę w ręce, wyciągnął sobie drugiego. I tak razem paliliśmy, a ja co chwila zerkałem na pobliską ulicę czy nie idzie ktoś ze znajomych.

 

Drugi sen był już nieco bardziej skomplikowany i nie pamiętam go aż tak dobrze:

 

Byłem gdzieś na wycieczce z moją klasą. Będąc w czymś na wzór jakiś podziemi, spotkałem kilka dziewczyn (nie z mojej klasy, nie znałem ich, mimo iż nie czułem by były mi zupełnie obce czy nowe), które zaczęły mi mówić o pewnej dziewczynie, która za mną szaleje i która jest gotowa się zabić jeżeli z nią nie będę. Dały mi do ręki jakąś rysowankę, w której jedna ze stron przedstawiała stronę konta na fotka.pl tejże dziewczyny, która za mną szalała. I wiem, że pisało tam właśnie coś w stylu: "Kocham Cię Mój Pawełku" i było też moje zdjęcie. Pamiętam, że później byłem niejako u tej dziewczyny, a raczej po prostu w jakimś miejscu z nią i z jednej strony starałem się ją pocieszyć, aby nie szalała tak za mną i nie zabijała się dla mnie (nie były to jakieś nad wyraz dramatyczne groźby), a z drugiej strony chyba będąc z nią (trzymałem ją na kolanach) gdzieś nieoficjalnie odbierałem z tego poczucie satysfakcji, że jest taka osoba, której mimo iż nie kocham, to ona za mną szaleje i jestem jej za to w pewien sposób wdzięczny. Wiem, że sen nie miał konkretnego zakończenia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...