Jump to content

ryba,morze,jazda

mała monia
 Share

Recommended Posts

witam, prosze o przetłumaczenie dwóch snów. Otóż w jednym sniła mi sie ryba, jechałam samochodem i widziałam ją na ulicy była duża bardzoo długa,brzydka i martwa. A w drugim snie byłam na molo, biegałam nad morzem i byłam szczęśliwa.

Ryba we śnie można mieć wiele znaczeń, ale mi w tym śnie skojarzyła się z jakimś problemem, który masz w życiu.

Który blokuje Cię w tym by zmierzać do wyznaczonego celu.

Co do drugiego snu to troszkę za mało szczegółów, ale gdyby połączyć te dwa sny, to można stwierdzić, że problem tkwi w sferze uczuciowej.

Witaj. To ja też dodam swoją interpretację. :)

Pierwszy sen może oznaczać problem w życiu, gdyż sama ryba to jakby odpowiednik życia. Ale ryby nie występują na ulicy, co sugeruje złe miejsce. Ty widzisz ją długą, brzydką i martwą, same negatywne rzeczy. Więc jakby to przełożyć, to może chodzić o to że czujesz że twoje życie jest nijakie a środowisko-ulica, nie pasuje do twojego życia. Drugi sen, mało szczegółów, ale czujesz się w nim szczęśliwa. Łącząc oba sny wychodzi mi coś takiego: że musisz coś zmienić w swoim życiu, może otoczenie, ludzi aby poczuć się dobrze.

Edited by Klivtiena

Klivtiena, to co piszesz to mi pasuje, bo jest tak faktycznie,że dusze sie w swoim srodowisku chciałabym poznać nowych ludzi, chciałabym zmienic miejsce zamieszkania gdyz jest mi źle tu gdzie obecnie sie znajduje,ale ciagle jest w czyms problem, głownie w finansach. Dziękuje Ci bardzo i pozdrawiam, Dobrej nocy i przyjemnych snów :).