Skocz do zawartości

Wielka prosba o nakreslenie portretu


katherina84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wielka prosbe o portret psychologiczny. Urodzilam sie 16.09.1984 r o godz. 4.15 rano. Na imie mi Katarzyna. Jestem 11, droge zycia tej cyfry znam, ale nic poza tym dlatego bardzo prosze o nakreslenie portretu, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dzieciństwie lub wczesnej młodości możliwe trudne wydarzenia, być może niezbyt spokojny dom, możliwy w jakiś sposób wpływ osób starszych, trudne relacje z matką lub kobietami w tym okresie. Drugi etap pod wpływem rozwoju duchowego, możliwe krótkie podróże, zajmowanie się ezoteryką. Możliwe pojawienie się dziecka ok. 35-40 roku życia, lub w inny sposób wpływ dzieci na ten okres, odkrywanie nowych zainteresowań, może też nauka czegoś nowego.

W podświadomości możliwe negowanie własnej kobiecości, hamowanie kreatywności.

Możliwy strach przed samotnością lub izolowanie się od ludzi, czasami zbyt duża koncentracja na sprawach ezoterycznych albo brak dążeń aby rozwijać swoje zdolności w tym kierunku. Możliwe kłopoty ze strony osób starszych lub problematyczne relacje z nimi.

Uzdolnienia ezoteryczne, w dziedzinie chemii, muzyczne.

Twoją misją jest rozwijanie swojej kobiecości, kreatywności, płodności w każdym znaczeniu. W realizacji misji pomoże otwarcie na świat i ludzi, tolerancja, podróże lub inne sprawy związane z zagranicą.

Sferą harmonii, komfortu jest kontakt z przyrodą, może również czytanie książek.

Postrzegasz siebie jako osobę posiadającą wewnętrzną mądrość, cierpliwość, może w jakiś sposób samotną. Jesteś postrzegana jako osoba otwarta, tolerancyjna, bez blokad wewnętrznych.

Predyspozycje do zawodów związanych z ezoteryką, chemią, muzyką, dziećmi, podróżami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie Gosiu. Bardzo dobra interpretacja, w wiekszosci sie sprawdza. Dziecinstwo raczej mialam trudne, duzo konfliktow zwlaszcza z mama, ale nasze relacje naszczescie juz sie poprawily. Liczne podroze juz byly i pewnie beda. Co do ezoteryki to nie rozwijam swoich zdolnosci. Juz mi ktos tu napisal, ze mam wyraznie zaznaczone w numerologii zaprzeczanie swoim zdolnosciom ezoterycznym :(. Moze czas wreszcie sie na to otworzyc. Prawda jest rowniez , ze czesto czuje sie samotna pomimo posiadania rodziny, przyjaciol. Ludzie mnie raczej tez odbieraja tak jak napisalas. Tylko ta chemia i muzyka to nie dla mnie (chemia byla cale zycie moja pieta achillesowa, a co do muzyki nie interesuje sie i slon mi podobno nadepnal na uszy :)). Ale co do czytania ksiazek to rzeczywiscie dla mnie sposob na relaks, harmonie :), pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

********XVI********IX********XXII**********

*************III********IX****************

*******************XII****************II**

 

W dzieciństwie problemy z matką, zmiany są dotkliwe, jest jakaś strata, utraciłaś stabilizację, wystąpiły jakieś przykre wydarzenia.

W młodości jesteś wyizolowana, nie ufasz innym, jesteś bardzo ostrożna, zamykasz się w sobie, nie wierzysz w powodzenie działań.

W wieku dalszym podejmujesz nieprzemyslane decyzje, następuje nowa faza w życiu. Czasem bywa, ze musisz zaczynać od początku, ale pojawia się potem nowa możliwosc znalezienia sposobu na udane życie.

Boisz się okazywać swoich uczuć, że bedziesz zagubiona i bezradna.

Masz doświadczenie i zgłębiasz sie w sprawy duchowe, skupiasz się na swoim wnętrzu.

Czasami bywasz przygnębiona, wymuszasz izolację poprzez swoją sytuację życiową.

Masz zdolności ezoteryczne, planujesz, często uciekasz w świat myśli.

Dbasz o innych, poświęcasz się, pragniesz głębokiego i emocjonalnego zwiazku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...