Jump to content

Wielka prosba o nakreslenie portretu


katherina84
 Share

Recommended Posts

Witam mam wielka prosbe o portret psychologiczny. Urodzilam sie 16.09.1984 r o godz. 4.15 rano. Na imie mi Katarzyna. Jestem 11, droge zycia tej cyfry znam, ale nic poza tym dlatego bardzo prosze o nakreslenie portretu, pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W dzieciństwie lub wczesnej młodości możliwe trudne wydarzenia, być może niezbyt spokojny dom, możliwy w jakiś sposób wpływ osób starszych, trudne relacje z matką lub kobietami w tym okresie. Drugi etap pod wpływem rozwoju duchowego, możliwe krótkie podróże, zajmowanie się ezoteryką. Możliwe pojawienie się dziecka ok. 35-40 roku życia, lub w inny sposób wpływ dzieci na ten okres, odkrywanie nowych zainteresowań, może też nauka czegoś nowego.

W podświadomości możliwe negowanie własnej kobiecości, hamowanie kreatywności.

Możliwy strach przed samotnością lub izolowanie się od ludzi, czasami zbyt duża koncentracja na sprawach ezoterycznych albo brak dążeń aby rozwijać swoje zdolności w tym kierunku. Możliwe kłopoty ze strony osób starszych lub problematyczne relacje z nimi.

Uzdolnienia ezoteryczne, w dziedzinie chemii, muzyczne.

Twoją misją jest rozwijanie swojej kobiecości, kreatywności, płodności w każdym znaczeniu. W realizacji misji pomoże otwarcie na świat i ludzi, tolerancja, podróże lub inne sprawy związane z zagranicą.

Sferą harmonii, komfortu jest kontakt z przyrodą, może również czytanie książek.

Postrzegasz siebie jako osobę posiadającą wewnętrzną mądrość, cierpliwość, może w jakiś sposób samotną. Jesteś postrzegana jako osoba otwarta, tolerancyjna, bez blokad wewnętrznych.

Predyspozycje do zawodów związanych z ezoteryką, chemią, muzyką, dziećmi, podróżami.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki wielkie Gosiu. Bardzo dobra interpretacja, w wiekszosci sie sprawdza. Dziecinstwo raczej mialam trudne, duzo konfliktow zwlaszcza z mama, ale nasze relacje naszczescie juz sie poprawily. Liczne podroze juz byly i pewnie beda. Co do ezoteryki to nie rozwijam swoich zdolnosci. Juz mi ktos tu napisal, ze mam wyraznie zaznaczone w numerologii zaprzeczanie swoim zdolnosciom ezoterycznym :(. Moze czas wreszcie sie na to otworzyc. Prawda jest rowniez , ze czesto czuje sie samotna pomimo posiadania rodziny, przyjaciol. Ludzie mnie raczej tez odbieraja tak jak napisalas. Tylko ta chemia i muzyka to nie dla mnie (chemia byla cale zycie moja pieta achillesowa, a co do muzyki nie interesuje sie i slon mi podobno nadepnal na uszy :)). Ale co do czytania ksiazek to rzeczywiscie dla mnie sposob na relaks, harmonie :), pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za komentarz. Wobec tego XII, to u Ciebie tylko uzdolnienia ezoteryczne, może warto zacząć się rozwijać w tym kierunku:tak: Pozdrawiam i powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

********XVI********IX********XXII**********

*************III********IX****************

*******************XII****************II**

 

W dzieciństwie problemy z matką, zmiany są dotkliwe, jest jakaś strata, utraciłaś stabilizację, wystąpiły jakieś przykre wydarzenia.

W młodości jesteś wyizolowana, nie ufasz innym, jesteś bardzo ostrożna, zamykasz się w sobie, nie wierzysz w powodzenie działań.

W wieku dalszym podejmujesz nieprzemyslane decyzje, następuje nowa faza w życiu. Czasem bywa, ze musisz zaczynać od początku, ale pojawia się potem nowa możliwosc znalezienia sposobu na udane życie.

Boisz się okazywać swoich uczuć, że bedziesz zagubiona i bezradna.

Masz doświadczenie i zgłębiasz sie w sprawy duchowe, skupiasz się na swoim wnętrzu.

Czasami bywasz przygnębiona, wymuszasz izolację poprzez swoją sytuację życiową.

Masz zdolności ezoteryczne, planujesz, często uciekasz w świat myśli.

Dbasz o innych, poświęcasz się, pragniesz głębokiego i emocjonalnego zwiazku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...