Jump to content

Sufit

ania019
 Share

Recommended Posts

Witam :) Chciałam prosic o inter. snu... ponieważ mniej wiecej wiem co oznacza ...ale chciała bym sie jednak upewnić ...

Śniło mi sie że byłam w pokoju rodziców... i przyjechał do mnie Szwagierka z dzieckiem małym i z tym dzieckim sedziałyśmy i sie bawiłyśmy... No i nagle zaczoł sie powolitku opsypuwać sufit... tak co 10 sekuns spadało po kawałku farby razem z tynkim... I ona do mnie mówi : " Chodź z Tąd bo to niebezpieczne , jesazcze nas podusi " No i wyszłyśmy...

Prosze powiedźcie co to znaczy ... boje sie że może sie stać coś złego... A jestem w ciąży , to boje sie że coś będzie z dzieckiem nie tak...

Pozdrawiam i prosze o pomoc ;*

Witam!

Dobrze że chcesz sie upewnić bo ja moge tylko przypuszczać co oznacza, czyli moja odpowiedź tylko moze wnieść coś dodatkowego a nie wyjaśnić wszystko.

Pomieszcznie w snach oznacza nasze zycie wewnętrzne - duchowość w twoim osypuje się tynk wraz z farbą patrząc na to z punktu widzenia budowlanego tynk jest słaby gdy brakuje w nim spoiwa czyli w tym przypadku wapna ( o cemencie w snach jeszcze nie słyszałem stąd nawiązanie do wapna) i może na to powinnaś zwrócic uawgę. Co do obaw o dziecko (bo pewnie o to ci chodziło) ja tu poza ewentulanymi alergiami (odpadająca farba- problemy ze skórą - skaza baiłkowa) nie widzę żadnych - na alergie może powtarzam może wskazywać - stwierdzenie że was podusi.

A teraz będąc przewrotnym zburzę wszystkie twoje domysły - kobieta w ciąży jest chodzącym radarem intuicyjnym i zbiera wszystkie odczucia z całego otoczenia dlatego uważam że sen moze nie dotyczyć Twojej osoby ani twojego dziecka tylko dziecka szwagierki a wręcz nie dotyczyc nikogo i odzwierciedlać twoje obawy o dziecko i jego zdrowie.

Pozdrawiam:

Sławomir