Skocz do zawartości

Praca w domu publicznym / ucieczka


blondt

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałam niezbyt przyjemny sen, a że powtarzał się dwie noce z rzędu wydaje mi się że może by ważny..

śniło mi się że poszłam na rozmowę kwalifikacyjną do małego domu publicznego który w śnie mieścił się niedaleko mojego miejsca zamieszkania. przyszły szef uświadomił mnie że praca jest ciężka bla bla i miałam się stawić następnego dnia już do pracy. Gdy przyszłam w lokalu trwała jakaś impreza, coś ala pochód.. takie małe Rio de Janeiro, w tłumie oglądających pokaz zauważyłam mojego bliskiego kolegę, wtedy spanikowałam że mnie zobaczy i schowałam się za filarem, zaczęłam czuć potrzebę ucieczki i stwierdziłam że muszę zrezygnować z tej pracy zanim mnie ktoś zobaczy. Wtedy podszedł do mnie szef i powiedział że za 2min mam umówionego klienta, podeszła też do mnie moja koleżanka z liceum która też tam pracowała ( niezbyt ją lubiłam) zaczęła mnie przekonywać że to praca jak każda i mam sie wyluzować, złapała mnie za rękę i praktyczni na siłę zaciągnęła na górę, za nami do pokoju weszło 2 dużych panów, ona zajęła się jednym a ja zaczęłam ubierać kurtkę do wyjścia, wtedy podszedł do mnie ten drugi i zaczęliśmy się szarpać, wykręciłam mu rękę (rok temu przerwałam trwające już 2 lata treningi aikido) z kieszeni wypadły mi soczewki kontaktowe więc musiałam się z nim jeszcze trochę poszarpać by je podnieść, po chwili mi się udało więc uciekłam na dół a potem do tramwaju. I to był chyba koniec.. moja jazda tramwajem.

zastanawia mnie czy to ma jakiś wpływ z pracą którą zaczęłam wykonywać, a mianowicie podjęłam pracę kelnerki w restauracji (dorywczo, 1-2dni w tyg) moim rodzicom bardzo się to nie spodobało, tata ciągle uważa że to pewnie jakiś obskurny pub i ja podaje tam piwo jakimś zapijaczonym facetom, nie wierzy mi że to porządna restauracja, myśli że go oszukuje. 2miesiące temu wyprowadziłam się z domu i rodzice są pełni obaw.

A może powinnam wrócić do trenowania aikido?

Co mógł znaczyć ten sen?? Proszę o pomoc w wyjaśnieniu..

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze sen jest jakby odwierciedleniem strachu, ze sobie nie poradzisz w nowej systuacji.

nie masz poparcia w ojcu, i moz w twojej glowie powstaja rozne scenariusze co w takiej pracy moze sie wydarzyc... stad ten uścisk aikido- uspokajasz sie ze dasz sobie rade mimo wszysko

 

parada, dom publiczny moze jest twoim symbolem wolnosci, odcieciem sie psychicznym od rodzicow, rozpoczecie swojgo zycia ( no a burdel tu u kazdego rodzica wywolaby szok :) ) i pewnie takie miejsce kojarzy ci sie z niezaleznymi kobietami, swiadomymi i pewnymi siebie ktore maja gdzies co inni o nich mysla

 

no, musisz tylko uwazac zebu nie zrobic odwrotu przy pierwszej niemilej sytuacji :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...