Skocz do zawartości

Nie urok, nie sigil, to co?


Michak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Mam pewien problem bardzo mnei trapiący. Poznałem świetną dziewczynę z Rosji, twierdzę, że nawet się w niej zakochałem (może to niedorzeczne). Nie wyobrażam sobie bez niej życia. Nie wiem czy ona podziela moje uczucia, mam nadzieje, że tak.

 

Chciałem wspomóc tą całą sytuację tak, żebyśmy razem zamieszkali i byli zwyczajnie szczęśliwi.

 

Uroku rzucać nie chcę, bo uważam, że to dość niestabilne i nieetyczne. Sigil byłby jak najbardziej wskazany, ale musiałbym w nim zawrzeć wiele informacji. Myślałem, o jakimś rytuale albo czymkolwiek innym? Mógłby ktoś coś doradzić?

Edytowane przez Michak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucanie uroków, tzw. zaklinanie(zaklinanie efektów) w czym ma być etyczniejsze od sigila(skąd te dziecinne skojarzenie urok-zauroczenie/omamienie??)?? To ten sam sposób wpływania na rzeczywistość(tylko metoda inna). Poza tym jest tu chyba temat odnośnie magii miłosnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroku rzucać nie chcę, bo uważam, że to dość niestabilne i nieetyczne. Sigil byłby jak najbardziej wskazany, ale musiałbym w nim zawrzeć wiele informacji. Myślałem, o jakimś rytuale albo czymkolwiek innym? Mógłby ktoś coś doradzić?

Umów się z nią na randkę, nie będziesz musiał żadnych sigili rzucać :P

 

I w sumie popracuj nad pewnością siebie i tego co ma się stać - widać, że trapią Cię wątpliwości na temat waszej przyszłości. Nad tym bym popracował. Daj też dziewczynie wolność i zaakceptuj to, że może Cię odrzucić. Nie uzależniaj swojego szczęscia od tego co sam uważasz za niepewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówienie sie na randkę w innym kraju. W sumie macie racje... Jesteś nieco zdołowany tym wszystkim i wręcz sądzę, że nie może być tak dobrze, żeby się udało.

 

Dobrze postaram się. Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówienie sie na randkę w innym kraju.

Nie ograniczaj się... Chociaż fakt, że Rosja. Gdyby była z Niemiec, Czech czy Słowacji nie byłoby aż takiego problemu :)

 

Ale. Dowiedz się jakie formalności trzeba wypełnić, że pojechać z Polski do Rosji, albo w drugą stronę. I masz już jakiś cel :) O ile dziewczyna myśli to samo co Ty, bo może być przecież tak, że wcale tak nie jest. Ale to lepiej od razu szczerze porozmawiać a nie bawić się w podchody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ha, jakby do mnie chłopak przyjechał z Rosji albo z równie daleka tylko po to, żeby pójść ze mną na randkę, to bym się szczerze zastanowiła: albo wariat, albo naprawdę warty uwagi. Przebieg samej randki zdecydowałby o tym, co przeważy. Tak czy owak, niezły afrodyzjak, taki napaleniec ;). Powodzenia. Daj znać, jak się ułożyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...