Jump to content

moj portret


mergajte
 Share

Recommended Posts

( VI) kochankowie --------(IX) pustelnik ---------(II) kaplanka

---- ------------ ( XV) diabel ----------------(XI) sprawiedliwosc

---------------------------- ( IV) cesarz---------------------------(VIII) sila

 

bardzo prosze o interpretacje ale juz na wstepie powiem ze ten diabel mi sie nie podoba:icon_mad:

z gory dziekuje:D

Link to comment
Share on other sites

W dzieciństwie nie miałaś tak łatwo, musiałaś wybierać. W wieku średnim widać spokój i skupiasz sie nas swoim wnetrzu. Jesteś zwykle ostrożna i masz dystans. W dalszej części życia poświęcasz się dla swoich wnuków i dbasz o innych, jesteś opiekuńcza. Boisz się ulec pokusie, Nie chcesz być zależna od kogoś. Masz świadomość , że należy uporzadkować swoje życie, czasem pójść na kompromis. Masz talent przywódczy , mozesz mieć dużą władzę , możesz poprzez pomyślny interes pomnożyć swój majątek. Ciszysz się dobrą kondycją i jesteś odważna i wytrwała, konsekwentnie realizujesz cele.

Link to comment
Share on other sites

moze jeszcze ktos cos doda?? dzieki:)

Dziecko poczęte z miłości. Możliwy wpływ na wychowanie lub na dzieciństwo osób starszych. Możliwe trudne sytuacje w tym okresie. Druga część życia pod wpływem rozwoju duchowego, uzdolnień ezoterycznych, możliwa w jakiś sposób samotność wśród ludzi, możliwe krótkie podróże dotyczące spraw zawodowych. Ważna jest w tym okresie cierpliwość i rozwaga. Trzeci etap pod wpływem kontaktu z przyrodą, kobiecej kreatywności, wewnętrzna mądrość i posiadana wiedza pozwalają być świetnym doradcą i pomagać innym.

W podświadomości możliwe urazy, blokady dotyczące spraw związanych z seksem lub jest on w życiu zbyt ważny lub osoba może mieć trudności z prawidłowym gospodarowaniem posiadaną energią. Możliwa nerwowość, wybuchowość lub uleganie skrajnym emocjom.

W świadomości siła, wola plus charakter, zdolność do radzenia sobie z przeciwieństwami, duży potencjał, pewność siebie, witalność, dobre zdrowie.

Zdolności przywódcze, umiejętność kierowania innymi ludźmi, najprawdopodobniej jesteś silną kobietą, która wie, czego chce i do tego dąży. Może jeszcze jesteś pracowita i rzetelna.

Twoją misją jest działalność artystyczna, związana ze sztuką, która wpłynie transformująco na innych ludzi. Także lepsze zrozumienie siebie i innych, stworzenie harmonijnych relacji. W zrealizowaniu misji pomoże przemiana wewnętrzna, odcięcie, uwolnienie od czegoś, niekonwencjonalność, pozytywna transformacja.

Sferą komfortu jest równowaga wewnątrz i na zewnątrz, poczucie sprawiedliwości. Jeśli czujesz, że coś jest niesprawiedliwe, to przeważnie tak jest. Możliwość wykonywania zawodu, który w jakiś sposób pomaga innym ludziom.

Pozstrzegasz siebie jako Cesarzową, czyli na pewno dbasz o swój wygląd, jesteś kobieca, masz dobry gust, poczucie piękna, jesteś kreatywna i stanowcza. Jesteś postrzegana jako dobra przyjaciółka, osoba utalentowana, myślę, że wyróżniająca się z tłumu.

Predyspozycje do zawodów związanych ze sztuką, kierowaniem innymi, witalnością, sportem, ubezpieczeniami, ezoteryką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...