Skocz do zawartości

ugryzienie byka,ucieczka


vena78

Rekomendowane odpowiedzi

Sen przedstawiał sie tak:

Po poludniu będąc w domu,nagle w przedpokoju ujrzałam czarnego byka,był strasznie zly,chcialam uniknac kontaktu z nim i nagle przenioslam sie na zewntarz do zupelnie innej dzielnicy,znanej mi(okolice lasu,piaszczyste drogi)tam zaczela sie moja ucieczka przed nim ,bylam zdezorientowana i przestraszona,moim celem bylo dobiegniecie do przystanku autobusowego,bylam juz o krok,ale drzwi zamknely mi sie przed nosem,autobus odjechal a byk mnie dogonil-ugryzl,bardzo mocno zacisnal szczeke na mojej rece,ale nie czulam bolu

potem nastapilo przejscie ,tak jakbym sie obudzila(oczywiscie dalej spalam),ale na rece widoczne byly slady ugryzien,tyle,ze przypominaly one slady odcisku ludzkich a nie zwierzecych szczek,

po chwili na rece mialam bandaz i bylam juz w domu mojego chlopaka(z ktorym obecnie sie nie uklada) ,robilam mu wyrzuty w obecnosci jego rodzicow i winy za ugryzienie byka doszukiwalam sie w nim,chcialam pokazac mu rane i odwinelam bandaz a tam fragment reki byl odgryziony az do kosci,potem dalej zrzucalam wine na niego i reszty juz nie pamietam,przebudzilam sie

 

dziekuję za wszelkie proby interpretacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...