Jump to content

Rozmowa z Maryją


ewusiaaa
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Bardzo bym prosiła o interpretację mojego snu, ponieważ bardzo mnie zmartwił.

 

Śniło mi się dzisiejszej nocy, że płynęłam motorówką z różnymi ludźmi przez morze. Po pewnym czasie musiałam skorzystać z toalety. Przybiliśmy do brzegu i stał tam duży męski klasztor. Weszłam do niego i skierowałam się do pomieszczenia, które wydawało się toaletą. Otworzyłam drzwi i ujrzałam tam pomnik Matki Boskiej. Była tam też muszla oraz umywalka. Zapytałam czy mogę skorzystać i Ona odpowiedziała, że owszem. Podniosła dłoń i chciałam ją ucałować, ale mi ją wyrwała. Nagle twarz Maryji przemieniła się w samą czaszkę kościotrupa i za chwilę znów przybrała normalną. Wtedy usłyszałam od Niej że muszę się postarać bo nie mam zbyt wiele czasu. Zapytałam o co chodzi. Odpowiedziała, "ktoś z Twoich bliskich" i tyle. Spytałam czy chodzi o mojego męża lub synka, czy coś złego im się stanie. Powiedziała, że nie że to ktoś inny. Wtedy zapytałam o moją mamę. Powiedziała, że tak i że mam czas do stycznia. I wtedy wyszłam z toalety.

Bardzo się boję tego snu. Mam bardzo dobry kontakt z moją matką, nie choruje, czuje się dobrze. Nie wiem jak zinterpretować ten sen. Proszę o pomoc.

Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Sen z rodzaju - dziwny ale nie należy go lekceważyć.

jakie może mieć znaczenie można tylko przypuszczać - ja zwrócę ci uwagę na kilka rzeczy to zawęzi nam przypuszczenia.

To że płyniesz wodą może wskazywać na problemy z energetyka ciała prawdopodobnie twojej mamy bo zdaje mi sie że ten sen jej dotyczy.Toaleta i męski klasztor wskazują że moze jest to cos związanego ze sprawami "kobiecymi" na co mogłaby wskazywać również woda. Te zmiany twarzy Maryji to typowe ostrzezenie że nie można tego lekceważyć. Co ja bym zrobił po takim śnie - przedewszystkim "wyspowiadałbym" swoją mamę szczegółwo odnośnie jej zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem spraw kobiecych i namówiłbym ją na badania w stylu - cytologia, mamografia, hormony itp. ( nie jestem lekarzem stąd przytaczam je tak z pod grubego palca ). Czy to moze oznaczać śmierć moja odpowiedź brzmi - NIE! Problemy zdrowotne - być może, ale nie koniecznie gdyż śmierć w snach oznacza przemianę często również tą duchową, a badania bym i tak zrobił.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...