Skocz do zawartości

Rozmowa z Maryją


ewusiaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bardzo bym prosiła o interpretację mojego snu, ponieważ bardzo mnie zmartwił.

 

Śniło mi się dzisiejszej nocy, że płynęłam motorówką z różnymi ludźmi przez morze. Po pewnym czasie musiałam skorzystać z toalety. Przybiliśmy do brzegu i stał tam duży męski klasztor. Weszłam do niego i skierowałam się do pomieszczenia, które wydawało się toaletą. Otworzyłam drzwi i ujrzałam tam pomnik Matki Boskiej. Była tam też muszla oraz umywalka. Zapytałam czy mogę skorzystać i Ona odpowiedziała, że owszem. Podniosła dłoń i chciałam ją ucałować, ale mi ją wyrwała. Nagle twarz Maryji przemieniła się w samą czaszkę kościotrupa i za chwilę znów przybrała normalną. Wtedy usłyszałam od Niej że muszę się postarać bo nie mam zbyt wiele czasu. Zapytałam o co chodzi. Odpowiedziała, "ktoś z Twoich bliskich" i tyle. Spytałam czy chodzi o mojego męża lub synka, czy coś złego im się stanie. Powiedziała, że nie że to ktoś inny. Wtedy zapytałam o moją mamę. Powiedziała, że tak i że mam czas do stycznia. I wtedy wyszłam z toalety.

Bardzo się boję tego snu. Mam bardzo dobry kontakt z moją matką, nie choruje, czuje się dobrze. Nie wiem jak zinterpretować ten sen. Proszę o pomoc.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sen z rodzaju - dziwny ale nie należy go lekceważyć.

jakie może mieć znaczenie można tylko przypuszczać - ja zwrócę ci uwagę na kilka rzeczy to zawęzi nam przypuszczenia.

To że płyniesz wodą może wskazywać na problemy z energetyka ciała prawdopodobnie twojej mamy bo zdaje mi sie że ten sen jej dotyczy.Toaleta i męski klasztor wskazują że moze jest to cos związanego ze sprawami "kobiecymi" na co mogłaby wskazywać również woda. Te zmiany twarzy Maryji to typowe ostrzezenie że nie można tego lekceważyć. Co ja bym zrobił po takim śnie - przedewszystkim "wyspowiadałbym" swoją mamę szczegółwo odnośnie jej zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem spraw kobiecych i namówiłbym ją na badania w stylu - cytologia, mamografia, hormony itp. ( nie jestem lekarzem stąd przytaczam je tak z pod grubego palca ). Czy to moze oznaczać śmierć moja odpowiedź brzmi - NIE! Problemy zdrowotne - być może, ale nie koniecznie gdyż śmierć w snach oznacza przemianę często również tą duchową, a badania bym i tak zrobił.

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...