Skocz do zawartości

sprawdza się przepowiednia z 1872 roku


antubis12

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliżają się czasy przewrotne. Ojczyzna wasza będzie wolna od ucisków wrogów zewnętrznych, ale jq opanują wrogowie wewnętrzni. Przede wszystkim starać się będą wziąć w swe ręce młodzież szkolną i dowodzić będą, że religia w szkołach niepotrzebna, ze można ją zastąpić innymi naukami. Spowiedź i inne praktyki religijne, kontrola Kościoła nad szkołami zbyteczna, bo ścieśnia myślenia ucznia. Krzyże i obrazy religijne ze sal szkolnych będą chcieli usunąć, aby te wizerunki chrześcijańskie nie drażniły żydów. Przez młodzież pozbawioną wiary, zechcą w całym narodzie wprowadzić niedowiarstwo. Jeżeli naród uwierzy temu i pozbędzie się wiary, straci przywróconą ojczyznę. Niechże tedy ojcowie i matki zwracają uwagę na szkoły. Niech protestują przeciwko usuwaniu wizerunków religijnych ze szkoły i przeciwko nauczycielom dążącym do zaprowadzenia szkoły bezwyznaniowej. Nauka bez wiary nie zrodzi Świętych ani bohaterów narodowych. Zrodzi szkodników módl się o dobrą chrześcijańską szkołę".

 

Gdy po tym zdaniu zwróciła się Wanda do Matki Boskiej i przypomniała Jej jakiej to czci od wieków doznaje w Polsce, wtedy to Matka Najśw. tak odpowiedziała Wandzie:

 

Tak, Polska niegdyś wyróżniała się nabożeństwem do mnie to też serdecznie ją kocham. Pod moją opieką wzrastała. Nieprzyjaciół nawet silniejszych, zwyciężała. Jej oręż wsławił się wobec całego chrześcijaństwa, gdy szła do boju pod moim hasłem. Skoro otrzyma niepodległość, to niedługo powstaną przeciwko niej dawni gnębicie/e, aby ja zdusić. Ale moja m/oda armia, w Imię moje walcząca, pokona ich i odpędzi daleko i zmusi do zawarcia pokoju. Ja jej dopomogę. Dostaliście się do niewoli wskutek niezgody wewnętrznej i sprzedajności wielu waszych rodaków. Rozebrali was na kawałki, ale Pan Bóg na moją prośbę (Matki Boskiej) tego rozbioru nie zatwierdził. Zbliża się czas, że sprawiedliwość Boska upokorzy chciwość zaborców waszych, tępicieli wiary katolickiej i nabożeństwa do Serca mojego Syna. Oni upadną, a Polska na moją prośbę będzie wskrzeszoną i wszystkie jej części będą złączone. Ale... niech strzeże wiary i nie dopuszcza niedowiarstwa... zdrady... niezgody i lenistwa, bo te wady mogą ją na powrót zgubić i to... na zawsze! Pragnę widzieć Polskę szczęśliwą, ale niech też Polacy do tego rękę przykładają... Modlę się za Polskę, za jej nabożeństwo do mnie. Modlę się za wszystkie stany... aby miłość, zalecona przez mojego Syna, zakwitła wśród was... Módlcie się wszyscy i postępujcie drogą wskazaną wam przez mojego Syna."

 

PRZEPOWIEDNIE a CZASY OBECNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anatemka

Myślałam, że o powodziach będzie...

 

Krzyże i obrazy religijne ze sal szkolnych będą chcieli usunąć, aby te wizerunki chrześcijańskie nie drażniły żydów.

 

?? kogo?? Mnie drażnią, a Żydem nie jestem.

 

kontrola Kościoła nad szkołami zbyteczna,

 

a co kosciół ma wspólnego ze szkolnictwem powszechnym?

 

Ty sobie jaja tym postem robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

To ciekawę, że Matka Boska pała taką nienawiścią do Żydów - przecież sama była Żydówką a idąc dalej w narodzie Żydowskim pochodzenie i przynależność do narodu dziedziczy się po matce stąd Jezus Żydem się urodził i takim też umarł. Wnioskując z tego przekazu Hitler był "miotłą" bożą robiącą porządki w Eurpie i świecie. Zadziwiające, że o awanturze o krzyż to ostatnio dużo słyszymy - oznaka "końca" czy wredność mediów.

Pozdrawiam:

Sławomir

P.S. Całą tą przepowiednię skomentuje jeden rysunek myśle że trafiający w sedno:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ nie wiem, czy śmiac sie, czy płakać.... ??? o.O .... powaznie.... sorki, ale powaznie nie kumam... to ezoforum czy jakiś portal religijny?? pff... no sorki no, ale nie ogarniam, o co kaman.... bez kitu, to chyba jakieś jaja......

 

p.s. Slawomir, fajny rysunek... :P

Edytowane przez anatemka
moderacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...