Jump to content

choroba creuzfelda-jacoba, remont mieszkania


jul.nik
 Share

Recommended Posts

miałam sen dzisiejszej nocy, w którym stałam z grupką ludzi CHYBA na zielonej trawie Nie znam tych ludzi I wszyscy byliśmy chorzy na chorobę creuzfelda jacoba Na naszej skórze było dużo różowych plam Groziła nam śmierć, a na pewno mi Potem miałam usg brzucha na którym okazało się, że mam powiększoną wątrobę i śledzionę (czytałam ostatnio artykuł o białaczce w którym było o tym napisane)

 

drugi sen miałam, o tym, że razem z moja babcią i dzieckiem przenieśliśmy się do domku rodzinnego, który nie był w dobrym stanie Razem z moją bardzo dobrą koleżanką oglądałyśmy dokładnie pomieszczenia i uzgadniałyśmy co trzeba wyremontować (dodam, że w rzeczywistości od 1. września przeprowadzam się)

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Nie doszukiwałbym sie tutaj na siłę jakiegoś znaczenia, sny mogą być powodowane pierwszy artykułem, drugi - stresem przeprowadzkowym.

pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Witaj.

Co do snów. Pierwszy może być wynikiem przeczytania przez ciebie artykułu, mógł po prostu na siebie silnie podziałać ten artykuł. Co do drugiego snu mogą to być twoje podświadome lęki, że nowe miejsce zamieszkania nie spełni twoich oczekiwań. Możesz jeszcze raz sprawdzić miejsce do którego się przeprowadzasz, tym samym uciszysz lęki związane z przeprowadzką. Gdyby sny o remoncie powtarzały się po 1 września i dochodziły nowe elementy, to je po prostu zamieść na forum.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...