Jump to content

Zmarli dziadkowie- przeprowadzka


katty_p13
 Share

Recommended Posts

Witam,

Śniło mi się dziś, że wracam do domu rodzinnego i trafiam na przeprowadzkę dziadków (oboje nie żyją) ktorym pomaga mój chrzestny (też nie żyje) i jego żona oraz ich córka. Cały dom jest pusty, ja ładuję do samochodu na pakę jakieś tuszki indycze (duże) i jakieś inne rodzaje żywności. :co:

 

Działam i cały czas się zastanawiam, o co w tym wszystkim chodzi .... i do tego wychodzi mi ząb, dolna jedynka, którą palcami wyciągam i wkładam na miejsce, żeby się lepiej trzymała.

 

Aż się przestraszyłam tego snu.

 

Co on może oznaczać??

Link to comment
Share on other sites

witam!

wypadajace zęby oraz surowe mieso mogą zwiastowac problemy zdrowotne zaś te puste wnętrze moznaby odczytać jako jakieś niedory w organiźmie np; minerałów.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

W sumie to mm spore uszkodzenie nerek, więc te minerały mogą być na rzeczy ... a co z tymi zmarłymi, który w moim śnie żyli i nie było to dla mnie w ogóle dziwne? Dodam, że dawno już mi się nie śnił nikt z nich (a chrzestny nigdy po śmierci)??

Link to comment
Share on other sites

Witaj.

Czy nie masz problemów ze zdrowiem, które bagatelizujesz? Coś jak nadmierne odchudzanie stąd problemy z nerkami. We śnie ząb ci wypada, ale Ty go wstawiasz z powrotem. Możliwe że nie dostrzegasz problemu, jest dla ciebie niewidzialny. Rodzina te zmarły osoby, w tym i twój chrzestny sugeruje, że nie słuchasz się rad. A rodzina się o Ciebie martwi. Dom można utożsamić z Tobą, a ładowanie mięsa, tak że dom zostaje pusty - sugeruje że może chodzić o przesadzenie z "dietą odchudzającą".

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź jednak pozwolę się z nią zgodzić - zdrowie monitoruję, problem z nerkami mam po przełomie nadciśnieniowym, dietę mam wobec tego niskobiałkową ale nie odchudzam się i nie odchudzałam się eksperymentalnie nigdy. Jeśli już coś ograniczałam to wg JCP (Jedz częściej i połowę)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...