Jump to content

Portret psychologiczny od Goski1


Calineczka1204
 Share

Recommended Posts

Dzieciństwo najprawdopodobniej było trudne. Mogłaś być wycofana, zamknięta w sobie, lub często czekać na coś lub kogoś. Możliwy wpływ mężczyzny nadużywającego alkoholu lub niestabilnego emocjonalnie w dzieciństwie lub w młodości. Niespokojny dom. Możliwy rozwód własny lub rodziców (niekoniecznie). Druga część życia pod wpływem spraw zawodowych lub związanych z partnerem, dążenie do osiągnięcia stabilizacji. W trzecim etapie otworzą się przed Tobą nowe możliwości, będziesz mogła kreować swoje życie, duża rola komunikacji, harmonia.

W podświadomości możliwe lęki, obawy przed czymś nagłym i nieoczekiwanym, czasem trudności z oderwaniem się od negatywnych wspomnień, skłonność do autodestrukcji, czasem skłonność do stanów depresyjnych. Możliwy problem z punktualnością.

W świadomości jesteś osobą rozsądną, potrafiącą udzielić rady, może ważna jest dla Ciebie tradycja i tradycyjny system wartości.

Jesteś osobą otwartą na świat i ludzi, tolerancyjną, może masz zdolność do języków lub łatwo przychodzi Ci opanowanie nowości technicznych.

Twoją misją jest działalność artystyczna, zrozumienie siebie i innych ludzi, pozytywne podejście do ludzi. W jakiś sposób misja jest związana ze sztuką. W zrealizowaniu misji pomogą Ci: dobry gust, poczucie piękna, bardzo duża kreatywność, może też sprawy związane z kobietami.

Sferą komfortu jest dla Ciebie posiadanie rodziny lub opiekowanie się kimś.

Postrzegasz siebie jako osobę, która posiada wiedzę, potrafi przekazać ją innym, cieszy się autorytetem w swoim otoczeniu, jakkolwiek może być trochę surowa lub konserwatywna. Tak samo jesteś postrzegana przez innych.

Predyspozycje do zawodu nauczyciela, lub związanego z mówieniem lub pisaniem, także z zagranicą. Również do działalności artystycznej.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje bardzo za portret.Choc musze przyznac ze dziecinstwo nie do konca sie zgadza.Alkoholu w domu nigdy nie bylo,rozwodu tez nie i raczej nie bedzie.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za komentarz, widocznie u Ciebie XVI z 4 tej pozycji nie miała dużego wpływu na dzieciństwo i bardzo dobrze :). Układ XII+IV+XVI, często wskazuje tego typu problemy, co oczywiście nie oznacza , że zawsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...