Jump to content

Czy moge poprosic o portret ???


Guest carolinew86
 Share

Recommended Posts

02.09.1986

 

1. MŁODOŚĆ: II Arcykapłanka

2. DOJRZAŁOŚĆ: IX Pustelnik

3. STAROŚĆ: II Arcykapłanka

 

4. PODŚWIADOMOŚĆ: XI Siła

5. ŚWIADOMOŚĆ: XI Siła

6. NADŚWIADOMOŚĆ: XXII Głupiec

 

7. MISJA: XIII Śmierć

8. DARY: IX Pustelnik

 

12. HARMONIA: XXII Głupiec

13. CO MYŚLISZ TY: XIII Śmierć

14. CO MYŚLĄ INNI: XIII Śmierć

 

Ten rozkład wygląda tak, że nie wiem co powiedzieć(no chyba, że coś źle obliczyłam, jest późno), nie mam siły dziś myśleć, ale może ktoś inny się pokusi, za wysokie progi dla mnie chyba jak idzie o tajniki interpretacji. jakby co to postaram się spróbować jutro. Jeszcze tylko powiem, że karta Śmierci nie oznacza śmierci, tak dla Twojego spokoju ;)

Link to comment
Share on other sites

W dzieciństwie i młodości jesteś spokojną osobą, być może czasem zbyt nieśmiałą i uległą, jednak działającą intuicyjnie, no i chyba dużo platonicznych miłości... (nad)Wrażliwa, czasem zamykasz się w sobie i możesz być niestabilna emocjonalnie. W wieku dojrzałym samotna i refleksyjna, dużo rozmyślasz, jesteś sentymentalna. Dbasz o swój rozwój duchowy i może nie do końca wiesz czego chcesz, ale poszukujesz. Będziesz troskliwa, gasząca konflikty. Możesz być nadopiekuńcza i być może zbytnio poświęcisz się "dla domu", nie realizując do końca swych celów.

 

Z natury łagodna, boisz się agresji i brutalności, ludzkiego okrucieństwa. Źle znosisz sytuacje stresowe i nie bardzo umiesz sobie z nimi radzić, przez co możesz wpadać w kompleksy. Ze względu na swoja wrażliwość bywasz impulsywna i sama nie możesz pohamować złości/zazdrości,mimo, że później żałujesz. Wydaje mi się, że jesteś osobą dość skrajną, jeśli jesteś w związku, to (za)bardzo się angażujesz, a później bardzo przeżywasz, by następnie wpędzać się w "doły". Możesz mieć problemy z regularnym wysypianiem, czy jedzeniem. Bardzo emocjonalnie podchodzisz do wszystkiego (przy czym rozkminiasz to na sto tysięcy możliwych sposobów). Nie wpędzasz się jednak w całkowitą deprechę, bo gdzieś w Tobie jest ten idealizm, który nakazuje "don't worry be happy";) Marzycielka z Ciebie.

 

Twoją misją jest zmiana trybu życia, być może wyjazd za granicę, uzyskanie niezależności i zakończenie etapu użalania się nad sobą być może. Darem do tego jest Twoja umiejętność analizowania "na spokojnie", mądrość i doświadczenie, które nabyłaś(bądź nabędziesz) przez te wszystkie wcześniejsze ekscesy szargające emocje:)

 

harmonię osiągniesz jak w końcu wyluzujesz i staniesz się bardziej beztroska, optymistyczna i niezależna.

Myślisz o sobie, że potrzebujesz tego nadejścia nowego etapu, tego kopniaka w tyłek, zmiany na lepsze,uwolnienia się od starych obowiązków, wzięcia się w garść. I inni takoż myślą :)

 

pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...