Jump to content

co to ?


NancynanPL
 Share

Recommended Posts

Witam.Za bardzo nie wiedziałam gdzie mam umieścić ten temat , więc proszę o przeniesienie go jeśli będzie potrzeba.

Zacznę od początku.Od pewnego czasu razem z koleżanką zaczęłyśmy przychodzić na pewną górkę która u nas nazywają górką śmierci.Gdzieś od 3 dni tam chodzimy i opowiadamy rożne historie z nią związane.Od pewnego czasu także zaczęłyśmy słyszeć dziwne dźwięki , może się nam przesłyszało.Dzisiaj było bardzo gorąco wiec tam poszłyśmy.Wieczorem hmmm nie wiem jak to powiedzieć .Na mało co nie dostałyśmy butelką w głowę ,ponieważ byli tam jacyś mężczyźni .Uciekłyśmy .Poszłyśmy na spacer , przechodziłyśmy obok kościoła , po dłuższej drodze zobaczyłyśmy małe światełko robiło się coraz większe.Świeciło jasno .Nagle zniknęło. Jeszcze obok kościoła coś jakby ... przebiegło przez krzaki .Może to było nie potrzebne to całe rozpisywanie ,ale sama nie wiedziałam jak to napisać.Proszę o pomoc,z jakiegoś powodu się tym przejmuję .

Z góry dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Guest Sowilo92

wiesz co....może wyobraźnia Wam po prostu psikusy robiła...naopowiadałyście sobie horrorów i wszystko zaczęłyście z tym miejscem wiązać....może to co biegło, to był np. kot, a to światło, to te robaczki, które świecą (zapomniałem jak one się nazywają;))....często tak jest, szczególnie jak się ma bujną wyobraźnie, że usłyszysz jakichś szelest i tak się w to zaczniesz wsłuchiwać, że słyszysz nie wiadomo jakie rozmowy....nie przejmuj się.....

Link to comment
Share on other sites

Podświadoma afirmacja. Prosty eksperyment na rzeczywiste działanie parapsychicznych mocy- świadoma obecności osoba odwiedza to miejsce i nieświadoma tej mocy osoba odwiedza to miejsce- jesli obie stwierdza "coś w powietrzu" to może to coś być. Jak nie to właśnie ta podświadoma afirmacja, urzeczywistnienie lęków pod postacią omamów(zmęczenie w tym pomaga, wkońcu głodówkowe osłabienie to sławetna metoda doprowadzania sie do stanu gnozę).

Link to comment
Share on other sites

Za mną też czasem takie pojedyncze światełka "chodzą":-) nie wiem, czym są, ale nie wydaje mi się, by mogły w jakikolwiek sposób szkodzić. Po prostu latają za mną. Inni też je widzą.

Link to comment
Share on other sites

W dawnych czasach na takie "latające światełka" mówiono błędne ogniki i ponoć miały być zagubionymi duszami zmarłych, czy coś w tym stylu. Ja bym jednak stawiała na robaczki świętojańskie ; )

Link to comment
Share on other sites

bardzo możliwe że to właśnie ta atmosfera tak na was wpłynęła , niemniej niekoniecznie koło moje działki w lesie jest taki "kurchanik" koło którego powiesiły się trzy osoby w tym jedna na nim , w czasach epidemii wrzucali wokół niego ciała do rówów i zasypywali wapnem , niewiem czemu ale miał on wg mojej prababci już wcześniej nazwe "mogiła" , więc oczywiście takie miejsca istnieją tylko że nie są grożne dla ludzi którzy wiedzą że żadna niematerialna siła bez ich zgody niema na nich wpływu , najlepiej dla oczyszczenia iddzie tam z koleżanką i kimś jeszcze innym , posiedzicie chwile ,zobaczycie że nic się niedziej imożecie iśc :)

Ps niepokojące jest tylko zezwierzęcenie w waszej okolicy żeby butelkami w kobiety rzucac ja pier....

Link to comment
Share on other sites

ja w sumie też , może to jest tak wielki psychologiczny magnes "tajemiczego miejsca" że ludzie łażą się tam zabijac , imoże to lepiej w sumie wiadomo gdzie ich szukac :) :)

proponuje zebrac ekipe i skopac du** tym typom od latających butelek to byłby dopiero egzorcyzm

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...