Skocz do zawartości

sklep ze surowym mięsem


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

poprzedniej nocy miałam dużo snów ale zapamiętałam najbardziej ten

 

weszłam do sklepu pełnego surowego mięsa Mięso wisiało na hakach jak w chłodni i w sklepie dało się również odczuć chłód Sklep był bardzo bogato zaopatrzony Czułam się w tym sklepie niepewnie To mięso było ładne i "zdrowe" Ja nic nie kupiłam, rozglądałam się tylko po sklepie i rozmawiałam ze sprzedawczynią, którą we śnie znałam (w rzeczywistości nie znam tej osoby) Zapamiętałam jej długie jasne włosy związane w kitkę

 

drugi sen, który trochę gorzej pamiętam był taki, że siedziałam z moim dzieckiem jakby na samym szczycie skoczni narciarskiej Moje dziecko we śnie miało CHYBA czarne włoski (w rzeczywistości jest blondynkiem) a obok nas był jakiś chłopak i miał również czarne włosy i coś do nas ciągle mówił Moje dziecko patrzyło na niego z zaciekawieniem a ja nie byłam zbyt zainteresowana tym co mówi ten chłopak Chyba mnie nawet trochę denerwował "Skocznia" pokryta była zieloną sztuczną trawą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zacznę od snu o mięsie w moim przypadku mięso oznacza chorobę ale ten twój sen jest troche dziwny ty go nie kupujesz tylko jesteś w sklepie może sprawa choroby nie dotyczy ciebie ani twojej rodziny lecz osób znajomych (osoby podobnej do sprzedawczyni np: z koloru włosów).

Co do snu drugiego ciekawy nie powiem ciekawy!

Skocznia narciarska tego jeszcze nie było- ja to odczytuje w ten sposób szykujesz sie do czegoś ważnego dotyczącego rodziny (stąd ten syn razem z tobą), kolor jego włosów wskazuje na to że sie boisz i martwisz się o niego. Ten lęk jest rzeczą naturalną ( nie wyobrażam sobie tego żę stojąc na szcczycie skoczni można odczuwać coś innego ) ale trzeba pamiętać jak skonstruowana jest skocznia my się z niej wybijamy i lecimy jak ptaki nie mamy ograniczeń prawdziwa wolność przez kilka chwil. Ten sen to taka wizja przyszłości - boisz się zmainy wiesz że jest konieczna - decydujesz się - chwila strachu - i wolność. Jak zakończy się ten skok podreśla kolor skoczni - zielony kolor nadziei. Opatrzność czuwa nad tobą co zaprezentuje w formie lekko przewrotnego rysunku:

pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nic mi nie wiadomo czy ktoś z moich bliskich jest chory na coś Ogólnie jak ja we śnie jem mięso, to zawsze jest chora Natomiast tu, jak sam zauważyłeś, nie jadłam go ani nie kupiłam...

 

natomiast co do drugiej interpretacji może chodzi o tę przeprowadzkę? w końcu przeprowadzam się tylko z dzieckiem i nie ukrywam, ale mam duże obawy jak to będzie Bo będę z nim już zupełnie sama a tak miałam pomoc na co dzień Ta zmiana czyli przeprowadzka jest konieczna Inaczej nie zdecydowałabym się na nią, "chwila strachu i wolność" czyli jak już się wyprowadzę będę żyła swoim życiem...

 

co do pierwszej interpretacji, czyli,że surowe mięso to kłótnie to hm...na razie z nikim znajomym się nie kłócę ani się nie zanosi natomiast sprzeczki mam w domu (min. powód mojej wyprowadzki hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Jak sama napisałaś, jeśli śni ci się mięso, że je jesz to zwykle oznacza chorobę. Na szczęście tylko je oglądasz. Mi bardziej w tym miejscu pasowałoby że jesteś bardzo zdenerwowana przeprowadzką. Dopada Cię niepewność i przygnębienie, że nowe miejsce i jak sobie ze wszystkim poradzisz. Osoba, z którą rozmawiasz, może oznaczać nowe ciekawe znajomości w nowym miejscu zamieszkania.

Drugi sen, że siedzisz na skoczni narciarskiej - pojawia się przed Tobą nowy etap życia. Zastanawiasz się jak to będzie dla was obojga w nowym miejscu zamieszkania. Ciekawa jest postać tego obcego chłopaka, może powinnaś wysłuchać tego co ma do powiedzenia ktoś przy Tobie, mimo że cię irytuje. Co do tej trawy, zielony kolor może być traktowany jako symbol nadziei, ale ty widzisz trawę sztuczną co sugeruje sztuczność twojego otoczenia.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...