Jump to content

gwałt


mała monia
 Share

Recommended Posts

Moi drodzy, śnił mi się gwałt, widziałam jak jeden facet gwałcił kobiete w autobusie. Nic więcej z tego snu nie pamiętam tylko ten urywek jak w autobusie na siedzeniu facet gwałci kobiete. Co może taki sen oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Moje pierwsze skojarzenie było takie, że jest w Twoim otoczeniu kobieta (koleżanka), która ma problem z tym, że ktoś stosuje wobec niej przemoc psychiczną, zmusza ją do zachowania którego ona nie akceptuje i nie toleruje, a Ty jesteś tego świadkiem (myślę, że może mieć to miejsce w pracy).

Link to comment
Share on other sites

Kochany Pysiaczku :*, trafiłas tak po połowie, ja jestem ofiarą przemocy psychicznej :(, jestem gnębiona psychicznie i nie daje sobie juz z tym rady, miałam juz różne mysli.... No dobrze,dziękuje za naprowadzenie , ale o oco moze chodzic więcej w tym śnie? Czy on coś może sugerowąć albo naprowadzać na coś? Dziękuje Ci bardzo, na Ciebie zawsze można liczyć. Dobrej nocy. pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witaj.

Hmm mi się tak skojarzyło po przeczytaniu snu. Autobus może określać życie. Natomiast ty możesz przerwać męczenie psychiczne, ale tego nie robisz - to patrzenie się na ten gwałt. W dodatku mam wrażenie, że masz w sobie dużo siły, ale nie wierzysz że możesz to przerwać.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

mała monia ten sen był strasznie krótki więc mogę o nim napisać tylko to co już napisałam.

Widzisz jak ważna jest współpraca tłumaczącego z śniącym :mruga: ?

Link to comment
Share on other sites

Macie racje, dokładnie tak jest. Zadziwiające, bo zanim zaczełam korzystac z ezoforum tłumaczyłam sama sny na senniku i nic mi z nich nie wychodziło. Odkąd zaczełam opisywac sny na ezoforum, wszystko sie sprawdza, sny jednak duzo nam mówią o nas samych i nie tylko a także przepowiadają niektóre wydarzenia. Mogę przerwać to męczenie, ale na tą chwile wiele czynników jest przeciw, chociarzby moja sytuacja finansowa zeby móc sie wyrwac i zamieszkac samemu i uciec od tych przemocy. A jestem juz coraz słabsza i mniej we mnie tej siły by powiedzieć STOP. Dziękuje Wam kochani i Tobie Pysiaczku,że zawsze jesteś:). Papa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...