Jump to content

przeprowadzka, płacz

matsumotochan
 Share

Recommended Posts

Na początku siedziałam z jakimiś znajomymi , podjechał mój brat ( w śnie był już studentem). Chciałam pożyczyć od niego pastę aby umyć zęby ,bo zdałam sobie sprawę z tego,że tego nie zrobiłam :icon_redface: zaczęłam grzebać w jego bagażniku, tam był jakieś ksera jego świadectw. - ta część snu wydaje mi się nieistotna ,więc przejdę do następnej części. Później okazało się,że moi rodzice sprzedają dom jakiejś kobiecie z dzieckiem. Oglądałam ten dom, aż we własnym pokoju zobaczyłam inny kolor i inne meble. Wyglądał okropnie! Zapytałam brata czy my wynajmujemy ten dom, czy go sprzedajemy-odpowiedział,że wynajmujemy. Zapytałam więc , czy mają prawo zmieniać np.kolory pokoi bez naszej wiedzy-odpowiedział,że nie. Poszłam do kobiety i jej też spytałam,czy kupiła go,czy wynajęła, okazało się jednak,że kupiła. Rozpłakałam się-zapytała co się stało- "ja po prostu nie chcę,żeby pani zmieniała kolor w moim pokoju. Był niedawno malowany, więc zmarnują się tylko pieniądze i włożona praca" . Następnie wychodziłam już z rodziną z domu, a w ogrodzie nowa właścicielka urządziła przyjęcie.

P.S. Właśnie w całym moim domu niedawno skończyło się malowanie. Mam u siebie śliczny fioletowo-różowy kolor, a we śnie ta pani przemalowała synowi na jakiś żółty, na dodatek byle jak, pomalowała sufit i w ogóle okropnie;p