Skocz do zawartości

wypadające zęby


sugar185

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z koleżanką z pracy że bolą mnie zęby. Kazała mi usiąść na fotelu dentystycznym to je obejrzy(pamiętam z poprzedniego snu że w przeszłości była technikiem dentystycznym). Zaczęła grzebać coś i raptem powypluwałem odłamki zębów górnych . Sprawdzając językiem okazało się że powyrywała mi popsute części zębów. Przestraszyłem się w wrzuciłem te odłamki z powrotem do buzi. Poszliśmy do prawdziwego gabinetu dentystycznego. Szliśmy parkiem w mojej rodzinnej miejscowości i była ładna pogoda, chyba nawet zbliżał się wieczór. Weszliśmy do budynku stojącego na skraju tego parku. Który w środku był znaczniej obszerniejszy niż z zewnątrz (też go pamiętam z poprzedniego snu co koleżankę ). Idąc tam w ręku miałem gitarę zabawkową lub taką potrzebną do guitar Hero. W środku byli inni ludzie niż we wcześniejszym śnie. Poszczekania znajdowała się w gabinecie więc było wszystko widać co pani dentystka robi. Koleżanka wyszła do łazienki i w tym czasie skupiłem się na zastrzyku który robiła dla chłopca na fotelu w okolice uda (nad kolanem). Gdy wróciła ludzie siedzący naprzeciwko 2 chłopaków i dziewczyna znikli (siedzieli w kolejności: chłopak dziewczyna chłopak). Następnie wyszedłem ja, łazienka okazała się bardzo obskurna, ale już nie mogłem wytrzymać z tymi zębami w buzi i wyplułem je do zlewu. Patrząc na nie wydawały mi się całkiem zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...