Jump to content

oglądanie zdjęć, podróż helikopterem


222
 Share

Recommended Posts

Witam !!

 

Śniło mi się, że oglądałam zdjęcia, które zostały zrobione w kinie. Na tych fotkach siedzimy sobie z koleżanką na fotelach i się do siebie przytulamy lub całujemy w usta. Gdy je oglądałam, czułam, że ją bardzo lubię. W pewnej chwili ze zdumieniem stwierdziłam, ze jest ona bardzo podobna do mnie- praktycznie wyglądałyśmy tak samo- z tą różnicą, ze ja miałam blond włosy, a ona czarne. Nawet nasze fryzury były ułożone w taki sam sposób.

 

Druga cześć snu to już inna sceneria. Lecę wraz z siostrą helikopterem. Nie pamiętam czy w ogóle ktoś prowadził tą maszynę. Lot przebiegał bez problemów. Chwilami lecieliśmy dość nisko więc musieliśmy uważać na linie wysokiego napięcia. Zadziwiająco zwinnie udawało się nam opijać te kable. Lataliśmy nad lasami, polami, cała ta roślinność w dole chwilami była pomarańczowa jakby zbliżała się jesień. Czułam się świetnie jednak od czasu do czasu moja młodsza siostra prosiła mnie o to by polecieć do zamku. Cały czas jej tłumaczyłam, że w naszym mieście zamków nie ma. Gdy w końcu wylądowałyśmy ona nadal nalegała na to, by zobaczyć zamek. Wyciągłam mapę a ona pokazała to miejsce do którego chciała lecieć. Na rysunku symbolem był zaznaczony zamek, ale udało mi się ją przekonać, że tam nie ma tego zamku a jest klasztor.

Link to comment
Share on other sites

Koleżanka, która wyglądała tak jak ty tylko że z innym kolorem włosów może oznaczać to, że być może zmienisz coś w swoim życiu, być może będzie to kolor włosów a skoro ją całowałaś to być może akceptujesz siebie bardzo ba możesz wpaść w samozachwyt^^. Odnośnie drugiej części snu twoja siostra będzie próbowała udowodnić coś czego nie ma w życiu realnym może to być zawód miłosny np. będzie uważała że chłopak ją adoruję a tak nie będzie,albo to coś innego jest wiele wersji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...