Skocz do zawartości

oglądanie zdjęć, podróż helikopterem


222

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!

 

Śniło mi się, że oglądałam zdjęcia, które zostały zrobione w kinie. Na tych fotkach siedzimy sobie z koleżanką na fotelach i się do siebie przytulamy lub całujemy w usta. Gdy je oglądałam, czułam, że ją bardzo lubię. W pewnej chwili ze zdumieniem stwierdziłam, ze jest ona bardzo podobna do mnie- praktycznie wyglądałyśmy tak samo- z tą różnicą, ze ja miałam blond włosy, a ona czarne. Nawet nasze fryzury były ułożone w taki sam sposób.

 

Druga cześć snu to już inna sceneria. Lecę wraz z siostrą helikopterem. Nie pamiętam czy w ogóle ktoś prowadził tą maszynę. Lot przebiegał bez problemów. Chwilami lecieliśmy dość nisko więc musieliśmy uważać na linie wysokiego napięcia. Zadziwiająco zwinnie udawało się nam opijać te kable. Lataliśmy nad lasami, polami, cała ta roślinność w dole chwilami była pomarańczowa jakby zbliżała się jesień. Czułam się świetnie jednak od czasu do czasu moja młodsza siostra prosiła mnie o to by polecieć do zamku. Cały czas jej tłumaczyłam, że w naszym mieście zamków nie ma. Gdy w końcu wylądowałyśmy ona nadal nalegała na to, by zobaczyć zamek. Wyciągłam mapę a ona pokazała to miejsce do którego chciała lecieć. Na rysunku symbolem był zaznaczony zamek, ale udało mi się ją przekonać, że tam nie ma tego zamku a jest klasztor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka, która wyglądała tak jak ty tylko że z innym kolorem włosów może oznaczać to, że być może zmienisz coś w swoim życiu, być może będzie to kolor włosów a skoro ją całowałaś to być może akceptujesz siebie bardzo ba możesz wpaść w samozachwyt^^. Odnośnie drugiej części snu twoja siostra będzie próbowała udowodnić coś czego nie ma w życiu realnym może to być zawód miłosny np. będzie uważała że chłopak ją adoruję a tak nie będzie,albo to coś innego jest wiele wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...