Jump to content

Krzyże, kościół, dziwni ludzie-proszę o pomoc...


Blasia
 Share

Recommended Posts

Witam! Sen wyglądał następująco: poczatkowo byłam w ogrodzie i chyba zrywałam coś z drzewka. Chciałam potem pojść na podwórko sasiadów, żeby bodajże zjeść parę malin, ale zobaczyłam,że sąsiedzi są na podwórku. Podeszli do mnie-kobieta i mała dziewczynka. Usmiechałam się do tej dziewczynki, ona odwzajemniła ten usmiech, ale kobieta nic nie mówiła tylko się tak dziwnie patrzyła. Chyba nawet sie przestraszyłam tego spojrzenia. Nagle zobaczyłam, że mój brat pracuje na polu traktorem ( coś z ziemniakami tam robił). Podjechał do mnie, a ta kobieta rzuciła takie dziwne spojrzenie i odeszła z dzieckiem. Pozniej znalazłam się na łace, chodziłam, wąchałam kwiaty. W pewnej chwili podjechały do mnie na motorze moje koleżanki. Pogadałyśmy chwilę. I one zaprosiły mnie do domu swojej siostry, która ma dziecko, żeby tam zobaczyć i pobawić się z małym.

Nagle ja znalazłam się w jakims biurze czy coś. I tam zagadał do mnie ksiądz, ktory powiedział, że jesli znam kogos z pewnej miejscowosci, to mam przekazac, żeby krzyz przeniesli blizej koscioła, bo to ułatwi nabożeństwa. Okazało się, że siostra mojej koleżanki tam mieszka (ta, ktora ma dziecko). Wiec poszłam do niej z tymi kolezankami. Prezkazałam tę wiadomość od ksiedza.

I pojawiałam się w kościele z jedną z tych koleżanek. Była chyba msza. Widziałam ,że były tam dwie osoby, które mi i mojej rodzinie zle zycza w rzeczywistosci. Dziwnie się patrzyły, z taka pogardą. My na tej mszy troche chichotałysmy. Pozniej wyszłysmy z koscioła, i przed nim, za parkanem stał krzyz, wysoki, jasny z wizerunkiem Chrystusa.A przy kosciele tez taki wysoki, z Chrystusem, tylko że masywny i czarny. Powiedziałam, że trzeba ten jasny przeniesc blizej Kościoła ( bo niby bylam w tej miejscowosci, o ktorej mowil tamten ksiadz). dwoch chlopcow przenioslo go blizej. Ale zobaczyłam, że ja trzymam ten krzyz w rekach i chyba ja go niosłam.

prosze o pomoc! Podobno dzwiganie krzyza w snie oznacza żałobę. Jestem bardzo zmartwiona. Jeśli ktos mógłby pomóc to proszę...

Link to comment
Share on other sites

Witam!

O przenoszeniu krzyża ostatni bardzo głośno stąd ta wizja senna o przenoszeniu, nie masz powodu do zmartwień w tym przypadku jawa wymieszała się ze snem.

pozdrawima;

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...