Jump to content

Chłopak, pierścionek, lody


Black Cat
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że idę ulicę, to była jakaś kamienica, z chłopakiem, którego poznałam parę miesięcy temu przez internet. Zamierzaliśmy być ze sobą, ale on zrezygnował, gdyż nie moglibyśmy się zbyt często. Ostatnio zachowuje się jednak tak jakby żałował zachowania.

Szliśmy, rozmawiając, gdy nagle wszedł do małego sklepiku jubilerskiego. Zapytał o pierścionek zaręczynowy bądź bransoletkę, informując sprzedawczynie iż nie przepadam za pierścionkami. Sprzedawczyni zachowując się wobec niego zalotnie, stwierdziła, że nie będzie mu on potrzebny, bo nie jestem ładną dziewczyna. Potem wyciągnęła mały posążek, przedstawiający głowę kobiety. Głowa wyglądała jak część rzymskiego posągu, biały, a włosy postaci zaczesane i spięte. Sprzedawczyni roztrzaskała czubek głowy posążkowi, a następnie zaczęła go składać.

Wyszedł ze sklepu i zaprosiłam go na lody. Poszliśmy do jakiejś kawiarni, gdzie sprzedawano je w kubkach. Do wyboru były cztery smaki: o smaku piwa - ciemno żółte i owocowe - zielone z kawałkami kiwi, różowe chyba i pomarańczowe z jakiś egzotycznych owoców. On poprosił o te pierwsze, a ja zamierzałam wziąć te pomarańczowe, piwne i zastanawiałam się nad zielonym. Później przy przygotowaniach barman nalał do jednego piwa, a potem na szklanej desce rozbił młotkiem do mięsa pomarańczowy owoc, gdyż były potrzebne do przygotowania tych pomarańczowych.

Link to comment
Share on other sites

Chłopak ma adoratorkę i powinnaś uważać, co nie oznacza, że CIę zdradza.

Być może zna te sprzedawczynię ze sklepu i ona się w nim kocha.

 

Moge sie mylić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...