Jump to content

Jaka szkoła?

agnieszka1982
 Share

Recommended Posts

Dziś składam dokumenty do jednej ze szkół i pytania do Was?

1. Z jakich przyczyn muszę podjąć tam naukę ?

2. Jaki kierunek ?

3. Kto polecił mi tę szkołę (płeć, wiek,osobowość?)

Powodzonka!!!! odpowiedź dam po otrzymaniu 5 odpowiedzi:)

To może ja spróbuję :)

1. Z jakich przyczyn muszę podjąć tam naukę? siła/dwójka denarów/sprawiedliwość - być może pracodawca skierował Cię na dodatkowe studia, w celu podniesienia kwalifikacji

2. Jaki kierunek? 8 buław - raczej finansowy - finanse i bankowość/rachunkowość/ekonomia

3. Kto polecił mi tę szkołę? VII pucharów/4 mieczy/rycerz pucharów - młody mężczyzna, mający nie więcej niż 25-27 lat, trochę zamknięty w sobie, ale jest szczerym i dobrym przyjacielem

Mam nadzieję, że chociaż 5% się zgadza ;)

z jakich przyczyn - 8 buław, 4 buław, świat- myśle że zostało Ci przyznane miejsce w akademiku albo jakiś pokój, ogólnie miejsce do zamieszkania i to Cie skłoniło do podjęcia tam nauki

jaki kierunek paź monet, as pucharów, król pucharów - chyba to nie jest żaden ścisły kierunek, może psychologia albo pedagogika

kto polecił? śmierć, paź monet, 6 buław chyba jakas koleżanka z poprzedniej szkoły

1. Z jakich przyczyn muszę podjąć tam naukę ?- Walet pucharów, IX mieczy, Rycerz kijów

Chcesz się wybić i dążysz do uznania, coś się stało w poprzedniej szkole, że nie mogłaś poradzić sobie z problemami, zmieniłaś szkołę.

2. Jaki kierunek ?- Mag

psychologia, inżynieria

3. Kto polecił mi tę szkołę (płeć, wiek,osobowość?)- V mieczy, Gwiazda, X kijów

poleciła ci koleżanka starsza od ciebie wytrwała i o dużej energii.

Dobra spróbujmy ;>

1. Być może za późno postanowiłaś wybrać szkołe i został Ci niewielki wybór, a ponadto było to dla Ciebie odpowiedni bo wybiera się tam ktoś Ci bliski

2. Psychologia

3. Polecił chłopak, wiek 20-35 który również w tej szkole był/jest. Pewny siebie młodzieniec o dużej mądrości :) Dla Ciebie jest on kimś bliskim :)

1. 3 Denarów (o), Pustelnik (o), 5 Pucharów

Zrezygnowałaś z nauki w innym miejscu albo nie zdałaś jakiegoś ważnego egzaminu i zdecydowałaś się na tę szkołę.

Albo nauka na tym kierunku była twoim marzeniem, na które możesz sobie teraz pozwolić.

2. 6 Mieczy (o), 10 Denarów (o)

coś związanego z psychologią

3. płeć - Diabeł - kobieta

wiek - 9 Pucharów - koło 30 lat

osobowość:

9 Denarów (o), 7 Pucharów, Wisielec - nietolerancyjna, marzycielka, ma dużo pomysłów, wrażliwa, emocjonalna.

1. 7 buław,2 kielichów, 2 mieczy - Uczysz się, bo masz chęć podnieść swój status w pracy, awans lub umocnienie swojej pozycji. Być może masz coś w zamian obiecane w pracy.

2. Królowa mieczy,7 denarów, 2 pucharów - Kierunek ścisły, który zajmuje sie tworzeniem schematów, np, bankowość.

3. Król denarów,Kapłanka, 9 mieczy - Poleciła ja tobie kobieta, starsza , madra i doświadczona osoba, logicznie myśląca; wiek - 45-55 lat.Osoba z pracy.

Obok ciebie widzę takze mężczyznę z pracy.

Edited by Cattaraa888

Dziś składam dokumenty do jednej ze szkół i pytania do Was?

1. Z jakich przyczyn muszę podjąć tam naukę ? 8 denarówObejmujesz nową posadę i nowe zadania...nie posiadasz odpowiedniej wiedzy,ale jesteś chętna do nauki....

2. Jaki kierunek ? 3 mieczy Wydaje mi się ,że coś związanego z psychologią....może to być jakaś resocjalizacja również....

3. Kto polecił mi tę szkołę (płeć, wiek,osobowość? ) 4 denarów as Pucharów,Paź denarówPoleciła XCi kobieta,młoda...szczęśliwie zakochana,która również się uczy albo studiuje ...może być ktoś z rodziny...

Powodzonka!!!! odpowiedź dam po otrzymaniu 5 odpowiedzi:)

...............................

Guest Patryk8

Skoro nie ma jeszcze odpowiedzi to może skorzystam z szansy.

1. Sama tego chcesz po prostu spełniasz marzenia, oraz może aby podnieść swój statut społeczny i wzbogacić się (wyszła mi karta Lucyfera)

2. Coś z oczyszczaniem ma to wspólnego nie wiem sądownictwo, albo coś co jest potrzebne do pracy z więźniami.

3. Mężczyzna, ok. 20 lat który zawsze bierze odpowiedzialność za wszystko co robi, przejmuje inicjatywę i jest odważny dzięki czemu spotyka go za to nagroda.

ODPOWIEDŹ

1. Z jakich przyczyn muszę podjąć tam naukę ?ponieważ otrzymałam pracę w przedszkolu i potrzebne jest dokształcenie w zawodzie

2. Jaki kierunek ? kierunek wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne ( pedagogiczne)

3. Kto polecił mi tę szkołę (płeć, wiek,osobowość?) - poleciła mi tę szkołę kobieta, wiek koło 50-55 lat, sympatyczna, pomocna

DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ I PO CZĘŚCI KAŻDY W COŚ TRAFIŁ;)