Jump to content

włamanie, las, szkoła tańca

kama_114
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że przyszłam do budynku, który z zewnątrz wyglądał jak moje byłe przedszkole. W środku był jakiś prawie pusty pokój, ,dalej szatnia z metalowymi szafkami na kluczyki. Następnie wchodziło się do jakiegoś dużego pokoju, z którego było chyba wyjście do lasu, albo jakiś obraz. Sama nie wiem, ale było tam widać las. Następnie sen się ,,urwał''. Potem byłam w domu i poczułam, że muszę tam wrócić, choć wiedziałam, że to ryzykowne. Chyba był dzień wolny od pracy, bo wiedziałam, że raczej nie zastanę tam w tym czasie żadnego pracownika, a na tym mi zależało. Weszłam tam, miałam na sobie biały strój baletnicy. Podeszłam do szafek, wszystkie miały zamki, ale kluczyk był tylko jeden - miałam go ja (nie wiem skąd) i zamknęłam nim szafkę do której schowałam ogromną torbę moich rzeczy (szczotka, ciuchy, mp3 i tego typu drobiazgi). Następnie przeszłam do kolejnego pokoju, bałam się, że ktoś mnie zauważy. Pamiętam tylko tyle, że mignęło mi chodzenie w lesie wzdłuż jakiejś pustej zagrody - las był ogólnie jakby bez życia, a także chodzenie wzdłuż barierki przy ścianie z lustrami w wielkiej sali do tańca. Było tam bardzo jasno, ściany były białe. Potem byłam z powrotem w szatni. Gorączkowo pakowałam z powrotem do torby swoje rzeczy z szafki. Strasznie się przy tym denerwowałam. Nagle usłyszałam jakieś głosy, potem w pokoju z rzekomym wejściem do lasu była niska, szczupła kobieta - blondynka. Stała za jakąś ladą i rozmawiała z kimś, inną kobietą. Nie zwracały na mnie uwagi. W końcu spakowałam wszystkie rzeczy i nagle byłam z powrotem w domu. Strasznie się denerwowałam, bo zostawiłam w szafce kluczyk. Ale nie mam pewności, czy to nie było celowe. Potem widziałam, że tamte kobiety znalazły ten kluczyk i strasznie się wystraszyły, że ktoś tam był. Spanikowane szły zgłosić to na policję. A ja strasznie się denerwowałam, ale też miałam pewność, że nie poniosę za to, co zrobiłam żadnych konsekwencji.

Proszę o pomoc w intepretacji.