Jump to content

Dziwny sen... Mongoski kochanek

Ancol
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Bardzo proszę o interpretację mojego wczorajszego, dziwacznego snu...

Otóż śniło mi się, że jestem w kraju Dalekiego Wschodu, nie wiem czemu ale wydaje mi się, że w Mongolii (?) Byłam młodą, ładną dziewczyną, która tańczyła samotnie na placu, przed domami mieszkańców. Stałam na środku i po prostu tańczyłam. Aż w pewnym momencie pojawił się mężczyzna, typowy mieszkaniec tamtejszych rejonów. Opisałabym go jako dużego, niezwykle silnego, srogiego, mało atrakcyjnego mężczyznę, który natychmiast zainteresował się mną. Zostałam jego żoną. Doszło do konsumpcji. Wzbudzał we mnie strach, nie chciałam być jego. Bałam się go, jego siły, lecz w trakcie konsumpcji mimo wszystko był delikatny.

Czuje, że to dziwny sen. Proszę o interpretację

Ancol

Być może jest to sen wyrażajacy tęsknotę za bliskością i jednocześnie Twoje obawy z tym związane. Masz wiele do zaoferowania, pragniesz znaleźć pokrewną duszę, ale trochę obawiasz się mężczyzn. Stąd postać Mongoła. Tak postrzegasz mężczyzn - jako dzikich, nieokiełznanych, wolnych, wydających się nie respektować nikogo i niczego, brutalnych. Mimo to, sen pokazuje Ci, że w życiu trzeba ryzykować, gdyż wyobrażenia często mijają się z rzeczywistością. To co sobie myślimy, nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w faktach.

Pozdr.