Jump to content

puste łóżeczko mojego synka i robaki w nim BŁAGAM O POMOC

jul.nik
 Share

Recommended Posts

co może oznaczać ten sen Jestem przerażona bo puste łóżko oznacz wg sennika śmierć !!! ;( Śniło mi się łóżeczko mojego dziecko, że od strony głowy była zrobiona wyrwa przez białego niedźwiedzia (i w tej część snu widzę tylko tę część łóżeczka) Ja miałam tę wyrwę załatać watą, ale musiałam na nią poczekać W tym czasie w łóżeczku był mój synek Nagle moja babcia zobaczyła, że w łóżeczku są te różowe robaki cymes Niektóre żywe, niektóre martwe (i teraz widzę już całe łóżeczko) Zabrałam szybko dziecko (od tego czasu łóżeczko jest puste) a babcia zaczęła te robaki wyjmować Tylko ich robiło się coraz więcej Ja chciałam jej pomóc ale jeden wczepił się tak mocno w moje palce, że aż mnie to bolało i dałam sobie spokój Dziecko było obok i nic mu nie było (chyba)

masakra ;( jestem przerażona ;(

dodam, że w łóżeczku nie było pościeli Dziecko siedziało i bawiło się Prześcieradło było różowe I te robaki raczej nie zdążyły synka "dopaść"

Witam!

Moim zdaniem to ten sen dotyczy ciebie a nie dziecka.

zwróc uwage na to że próbujesz walczyć z robakami (to są twoje wewnętrzne lęki) ale po napotkaniu oporu z ich strony poddajesz się. Co do pustego łózeczka jak sama piszesz zabierasz dziecko z łóżka (czyżby znowu przeprowadzka daje o sobie znać) i dopiero wtedy dostrzegasz robaki - czyli zmiany w twoim życiu które niebawem nastąpią mogą powodować tęsknotę twojego dziecka (wyrwa zrobiona przez niedźwiedzia) i problemy z zaakceptowaniem nowej sytuacji i moim zdaniem stąd te robaki.

Pozdrawiam:

Sławomir