Skocz do zawartości

puste łóżeczko mojego synka i robaki w nim BŁAGAM O POMOC


jul.nik

Rekomendowane odpowiedzi

co może oznaczać ten sen Jestem przerażona bo puste łóżko oznacz wg sennika śmierć !!! ;( Śniło mi się łóżeczko mojego dziecko, że od strony głowy była zrobiona wyrwa przez białego niedźwiedzia (i w tej część snu widzę tylko tę część łóżeczka) Ja miałam tę wyrwę załatać watą, ale musiałam na nią poczekać W tym czasie w łóżeczku był mój synek Nagle moja babcia zobaczyła, że w łóżeczku są te różowe robaki cymes Niektóre żywe, niektóre martwe (i teraz widzę już całe łóżeczko) Zabrałam szybko dziecko (od tego czasu łóżeczko jest puste) a babcia zaczęła te robaki wyjmować Tylko ich robiło się coraz więcej Ja chciałam jej pomóc ale jeden wczepił się tak mocno w moje palce, że aż mnie to bolało i dałam sobie spokój Dziecko było obok i nic mu nie było (chyba)

 

masakra ;( jestem przerażona ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moim zdaniem to ten sen dotyczy ciebie a nie dziecka.

zwróc uwage na to że próbujesz walczyć z robakami (to są twoje wewnętrzne lęki) ale po napotkaniu oporu z ich strony poddajesz się. Co do pustego łózeczka jak sama piszesz zabierasz dziecko z łóżka (czyżby znowu przeprowadzka daje o sobie znać) i dopiero wtedy dostrzegasz robaki - czyli zmiany w twoim życiu które niebawem nastąpią mogą powodować tęsknotę twojego dziecka (wyrwa zrobiona przez niedźwiedzia) i problemy z zaakceptowaniem nowej sytuacji i moim zdaniem stąd te robaki.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...