Jump to content

Proszą o pomoc!

zimny007
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum i mam pewien problem z którym się zmagam od kilku lat. Dokładniej chodzi o mój wzrok. Kilka lat temu zacząłem widzieć wszędzie wokół (jak by to nazwać?) energie bądź swego rodzaju "coś" przypominające powietrze wirujące wokół nas. Dodam że widzę to bez przerwy od kilku lat, potrafię nadawać "temu" tor i kierunek ruchu. Bardzo proszę o pomoc , może ktoś również ma taki problem .

Guest Patryk8

Może to mętny płyn w gałce ocznej? W gałce ocznej człowieka znajduje się płyn i czasami trafiają do niego pewne nieczystości i można widzieć różne punkty, punkciki, odcinki w różnych kształtach, które swobodnie sobie wędrują.. Wiele osób to ma, ja też.

Poprzez lekkie ruch gałki możesz temu nadać kierunek.

a jak patrzysz na swoje dlonie np na palce to widzisz pregi przezroczystej energi emanujace i poruszajace sie delikatnie ?

Ja tak zaczynalem dostrzegac aure. Chociaz nie widze jej jeszcze calkowicie tzn nie widze dokladnie kolorow tylko poswiaty.

Radze pomedytowac, bo mozesz miec dar.

Patrząc na coś (np. dłonie, przedmiot itp.) widzę jak to owe "coś" ("energia" jakoś trzeba to nazwać) układa się wzdłuż danej rzeczy. Być morze jest to aura o której wspomniałęś. Jeśli chodzi o medytacje to spróbuje i czy mógłbyś podać jakiś konkretny sposób medytacji (naprawdę zielony jestem w tych sprawach).

• 4 months later...