Skocz do zawartości

Jak można się odgrodzić/odłączyć od osoby z którą jest sie emocjonalnie.


Belen

Rekomendowane odpowiedzi

Można starać się nie myśleć, nie utrzymywać kontaktów, zapomnieć, być niezależnym od tej osoby (dobre na odkochanie się...)

 

Można też starać się być "ponad", starać się być silniejszym, pracować na swoją wolą. Kiedy masz wyćwiczoną wolę, to możesz sam kreować rzeczywistość i związki z innymi ludźmi. Wtedy nie przejmujesz się takimi rzeczami. Pamiętam jak mi kiedyś dokuczali w szkole, to postanowiłem nic sobie z tego nie robić i być mądrzejszy od nich. Wzmocnić swoją indywidualność i mieć wszystko gdzieś.

 

Możesz też zatroszczyć się o jakąś ochronę, znaleźć coś co Cię będzie chroniło. Zamiast niszczyć złe połączenia pomyśleć nad tymi dobrymi (np. dla chrześcijanina może to być łączność z Bogiem, dla ateisty łączność z samym sobą, dla kogoś zakochanego może to być miłość etc.)

 

No i oczywiście można stosować różne metody ochronne, amulety, wizualizacje etc. Tyle, że jeśli tam gdzieś w środku człowiek nie ma wiary w siebie, a zdaje się całkowicie na łaskę np. jakiegoś amuletu ochronnego, to w sumie się uzależnia od tego czegoś, a więc zaczyna być zniewolony. Więc byłbym ostrożny, jeśli chodzi o pokładanie całkowitego zaufania w "cudowne środki ezoteryczne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna zastosowac Reiki. Jesli sie tym systemem operuje. Mozna wysylac prosby w formie malego rytualu do Boga czy afirmowac..jest wiele sposobow..ale chyba najlepiej dziala naturalne urwanie kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypada również zastanowić się CO takiego łączy Ciebie z druga osobą.. Dlaczego ta więź powstała i dlaczego chcesz się jej pozbyć.. dlaczego przytłacza Ciebie ta druga osoba. Dlaczego chcesz przed nia "uciec.." możliwe ze w trakcie odpowiadania sobie na te pytania wyjdą na jaw różna inne sprawy i "blokady" które wprowadzają Ciebie w taki dyskomfort emocjonalny/energetyczny :) Nie musisz wyjmować wtedy jakiś mentalnych nożyc i ciąć wyimaginowany sznur połączenia ( co jest też jedną z technik odcięcia się) lecz załatwienie tego, zaakceptowanie, zrozumienie tego problemu i emocji towarzyszących sprawi, że problem zniknie a pole emocjonalne oczyści się na tyle, że nie będziesz zmuszony do unikania kontaktu z ta druga osobą badz tez zmina swojego wizerunku itp. jeśli jeszcze nie możesz odpowiedzieć sobie "obiektywnie" na te pytania to poprzedź tą małą autoanalizę jakimś okresem rozłąki z ta osobą.. żeby nie wpływała na Twoje postrzeganie :)

Edytowane przez Dharma
błędy :((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Naturalne urwanie kontaktu nie zawsze pomaga. Jednym z bardzo dobrych sposobów na przerwanie linii energetycznych jest wezwanie błękitnego promienia/energii i przerwanie nimi złych połączeń. Zaznaczam równocześnie, że tych dobrych opartych na miłości, przyjaźni itp. błękitna energia nie odetnie. Ja czasami stosuję także energię fioletu, która oczyszcza. A najczęściej obydwa promienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, używałam też fioletu jednak myślę, że trzeba to i tak poprzeć psychicznym odcięciem, w sensie analizy i zrozumienia, odpuszczenia, wewnętrznej zgody i to wspomagać np. fioletowym płomieniem. Na żywca fiolet da krótkotrwałe efekty - tak sadze i prędzej czy później człowiek będzie powtarzał te same schematy ... zwłaszcza jak ktoś jest początkującym w stosowaniu takich dekretów do płomienia i nie potrafi dostatecznie się do niego dostroić całym sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Artuvia

Połączenia energetyczne z inną osobą to skutek pewnych zapisów. Samo ich usunięcie może nie pomóc albo pomoże na krótko. Musisz znaleźć wszystkie powody Twego "uzależnienia" od tej osoby. Zwykła analiza może nie wystarczyć bo często powody siegają poprzednich wcieleń. Podaj daty urodzenia, to sprawdzę. Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Mieliście w sumie 3 wspólne poprzednie wcielenia, z których 2 były negatywne dla Was (z nich "ciągniecie" negatywne energie do tego życia). Teraz macie dość silne połączenia między Waszymi 3 czakrami. Samo przecięcie tych połączeń między czakrami nie nie da. Trzebo oczyścić źródło problemu czylu poprzednie wcielenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m
Mieliście w sumie 3 wspólne poprzednie wcielenia, z których 2 były negatywne dla Was (z nich "ciągniecie" negatywne energie do tego życia). Teraz macie dość silne połączenia między Waszymi 3 czakrami. Samo przecięcie tych połączeń między czakrami nie nie da. Trzebo oczyścić źródło problemu czylu poprzednie wcielenia

 

Bardzo dziękuję!:bukiet: Faktycznie odczuwam bardzo sile przyciąganie do niego, teraz wiem co jest tego powodem. Urwałam wszelkie kontakty z nim ale nadal mnie do niego ciągnie:bezradny:.Czy można sprawdzić w czym ta negatywność wcieleń się przejawiała? W jaki sposób można oczyścić te poprzednie wcielenia??

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Edytowane przez omega3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Trzeba by sprawdzać jakie negatywne energie macie wzajemnie do siebie ale na ogół od razu się oczyszcza te wcielenia i wtedy energie automatycznie są usuwane. Jeżeli chcesz oczyścić te wcielenia, to sammu może być ciężko jeżeli nie masz w tym praktyki i nie stosujesz jakiejkolwiek metody uzdrawiania. Poszukaj w internecie. Jak będą problemy, to napisz do mnie na priv [email protected]

Bardzo dziękuję! Czy można sprawdzić w czym ta negatywność wcieleń się przejawiała? W jaki sposób można oczyścić te poprzednie wcielenia??

 

Pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Czy między podanymi osobami jest jakiś stopień pokrewieństwa ?

Artuvia mógłbym też prosić o sprawdzenie relacji? :-)

ja: 07.12.1993, ona: 03.06.1958

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Zupełnie czysta relacja w sensie karmicznym. Mieliście 5 wspólnych wcieleń i wszystkie były pozytywne. Obie dusze pochodzą spoza Ziemi

nie ma. ;) Jesteśmy sobie obcy, w sensie przyjaźnimy się w pewnym sensie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Hmmm...nie wiem czy mam zablokowane bo nic takiego nie ustawiałem. Ale jestem tutaj od kilku dni więc wszystko możliwe :-). Możesz napisać na [email protected].

Artuvia można się z Tobą skontaktować mailowo albo gg? PW masz chyba zablokowane. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m

Chciałabym się zapytać jeszcze czy zerwanie kontaktu oczyści czakry?? Czy możesz określić jakie czakry nas łączą? Co się dzieje gdy te poprzednie wcielenia zostaną oczyszczone, czy w następnych wcieleniach już nie spotkam tej osoby??

 

Czy mogłabym prosić także o sprawdzenie wcieleń tej relacji on 17.03.1986; ja 08.06.1986??:prosi:

Edytowane przez omega3m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Nie zaśmiecajmy forum bo pewnie służy do bardziej ogólnych tematów, interesujących większą liczbę osób. Napisz do mnie na [email protected] to Ci odpiszę poza forum.

Chciałabym się zapytać jeszcze czy zerwanie kontaktu oczyści czakry?? Czy możesz określić jakie czakry nas łączą? Co się dzieje gdy te poprzednie wcielenia zostaną oczyszczone, czy w następnych wcieleniach już nie spotkam tej osoby??

 

Czy mogłabym prosić także o sprawdzenie wcieleń tej relacji on 17.03.1986; ja 08.06.1986??:prosi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omega3m

Wysłałam Tobie email ale domyślam się, że jesteś zajęty więc czy mogłbyś sprawdzić także wcielenia tej relacji on 17.03.1986; ona 08.06.1986:prosi: Byłabym wdzięczna:icon_smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artuvia

Nie ma żadnych wspólnych poprzednich wcieleń więc i nie ma żadnych układów karmicznych z innych żyć. Relacja jest ustalona przez to wcielenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można się odgrodzić/odłączyć od osoby z którą jest się złączonym emocjonalnie bądź energetycznie w jakikolwiek sposób? Istnieje w ogóle taka możliwość?

Moim zdaniem sprawa jest bardzo łatwa. Wystarczy zerwać kontakt i konsekwentnie się tego trzymać... pół roku, rok i wszelkie więzi przestaną istnieć. I nie trzeba w to mieszać żadnej wyższej ezoteryki. Tylko twardym trza być, nie odbierać telefonów, unikać wszelkich spotkań i jakiejkolwiek innej formy kontaktu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę odświeżę ale to mój sposób : Wyobraź sobie dom w którym zostawiasz wszystko co nie potrzebne , jest tam biało i są tam rzeczy o których już nie pamiętasz lub dawno zapomniałaś/eś umieść tam tą osobę i wszelkie wspomnienia związane z nią .Następnie zamknij drzwi , zamknij je na klucz a potem go wyrzuć wyobraź sobie że ten klucz się rozpływa, aż w końcu znika . Potem wróć do normalnego stanu i po medytuj . Przed zastosowaniem można też trochę po medytować . U mnie działa nie daje gwarancji że u wszystkich będzie działać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...