Jump to content

Zaskakujący rozkład- pomóżcie


1lajceps
 Share

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu stawiam sobie karty próbując różnych układów.

Dziś w internecie znalazłam prosty układ. Zadajemy pytanie i stawiamy 3 karty : 1 symbolizuje obecną sytuację, bądź osobę wróżącą), druga przyszłość lub stosunek jakiejś osoby do tej, której wróżmy, zaś trzecie odpowiada na nasze pytanie).

 

Pytanie zadałam następujące: "Jak mi się ułoży życie uczuciowe w najbliższym czasie?"( obecnie interesuje się mną kilku mężczyzn, lecz ja nadal rozpamiętuje mój wcześniejszy związek nie zakończony z mojej inicjatywy, choć może nieco bardziej już jestem otwarta na przygodę, romans). Karty jakie wylosowałam wprawiły mnie w osłupienie i nie do końca potrafię odczytać ich znaczenie:

 

A wyciągnęłam kolejno: Król Pik, As Pik, Dama Pik.

Trochę zaskoczył mnie układ samych pików i to jeszcze pary plus asa.

 

Trochę wcześniej zadałam inne pytanie kartom w układzie 5 kart obok siebie. Wtedy dopytałam się dlaczego mój ex po tak długim czasie się do mnie nie odzywa i dlaczego?

 

2 karo, 6 trefl, 6kier, dama karo, dama kier

I tu mam problem czy dama kier to jestem ja w tym układzie? Jeśli tak to wygląda na to, ze po prostu jest teraz on z inną?

Link to comment
Share on other sites

Król Pik i Dama Pik to faktycznie może być para, ale między nimy As Pik to już nie jest pomyślna wróżba na przyszłość. As pik to rozstanie.

 

Co do drugiego układu, to on raczej zajął się pracą i jej głównie poświęca swoją uwagę, a 6 kier i obok dwie damy wskazywało by na jego działania wobec dwóch kobiet, jakby miał się decydować, którą wybrać, ale najlepiej pasowały by mu obie.

Tu już sama musisz sobie odpowiedzieć na to pytanie, czy dama kier to Ty, zaleśży jak ustaliłaś z kartami.

Link to comment
Share on other sites

To, że on jest zajęty pracą to wiem, mimo że już kilka miesięcy nie widzieliśmy się i nie utrzymujemy kontaktu. To bardzo ambitna osoba.

 

No właśnie nie ustaliłam z kartami, że ja jestem damą kier, czy też karo i się zastanawiałam czy po prostu nie chodzi o zupełnie inne dwie kobiety (nie o mnie)... iż już nie istnieję w jego sercu, jako jeszcze przyszła partnerka.

 

A pierwszy rozkład będzie dla mnie ciężkim orzechem do zgryzienia zwłaszcza, że nie mam pojęcia, o którego adoratora chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Takie rzeczy, który adoretor, która karta reprezentuje Ciebie itp. kwestie tuż przed wróżbą ustalaj z kartami. A najlepiej, żeby Twoją kartą znacznikową była jedna i ta sama karta do wszystkich rozkładów jakie robisz dla siebie.

Link to comment
Share on other sites

A dzięki będę pamiętać I w takim wypadku stawiam zawsze w każdym rozkładzie swoją kartę, a później resztę tasuję i ustawiam obok/ koło niej?

 

Może dziś, albo jutro ustalę z kim to lepiej nie zaczynać.

W głębi wiem, że chciałabym odzyskać ex, ale na to już chyba nie ma szans z jego strony... zatem poznaje nowych mężczyzn nie angażując się jakoś specjalnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...