Skocz do zawartości

Kamizelka do latania, mafia, ograniczona ucieczka


Nuray22

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis mialam dziwny sen,mialam na sobie kamizleke ktura sluzyla do latania musialam tylko przycisna guzik ktury sie znajdowal na dole kamizelki niewiem co zrobilam zle ale bylam scigana przez jakas mafie jeden z nich mial na sobie czarna maske a drugiego chlopaka znam nawet z widzenia on byl bez maski obydwaj mnie szukali i do mnie strzelali a ja lecialam wtedy szybko w göre ale zawsze niemoglam odleciec bo bylam w pomieszczeniu bez wyjscia gdy juz myslalam ze jestem na dworzu to sie okazalo ze znuw trafiam na sciane lub sufit uciekalam tak od nicht wkoncu trafilam na moja siostre ktura terz uciekala.ucieklysmy do jakiegos pomieszczenia bez okien ja zaczelam rozwalac wentylacje zeby przez ta dziura uciec ale dziura po rozwaleniu sie zamknela a wiec szukalysmy innego wyjscia znalazlam wkoncu okno tam ucieklysmy na dwör wtedy moglam z nia odleciec gdy juz myslalam ze jest po wszystkim(moja siostra juz zemna niebyla)znalazlam sie na pewnej ulicy przy mojej bylej pracy byly szef zemna rozmawial powiedzial ze mam do niego wejsc na kawe do restauracji ja odmuwilam powiedzialam ze muj maz niechce zebym tam wchodzila wtedy znuw ta mafia zaczela do mnie strzelac postrzelili mnie niemoglam "odfrunac" strzelali we mnie juz niedalam rady sie obronic ani uciec no i sie obudzilam.Chcialam jeszcze dodac ze bardzo bardzo czesto sni mi sie ze chce leciec w göre i niemoge caly czas przed kims uciekam albo spadam gdzies w przestrzen co to moze oznaczac prosze pomözcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza myśl, że odwlekasz jakas wazną sprawe.. rzecz, która musisz zrobic, bardz decyzje ktora musisz podjac..

a ty uciekasz od tego liczac ze uciekniesz, i bardzo sie boisz ze ktos, lub cos ( jakas sytuacja ) bedzi ci kazal zadeklarowac sie, badz wymusi zebys cos zrobila..

 

( moze tez patrzac glebiej, to cos z twojej podswiadomosci chce wyjsc na zewnatrz i zostac uwiadomione.. a ty starasz sie powstrzymac ten proces.. mam nadzieje ze wiesz co mam na mysli.. :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza myśl, że odwlekasz jakas wazną sprawe.. rzecz, która musisz zrobic, bardz decyzje ktora musisz podjac..

a ty uciekasz od tego liczac ze uciekniesz, i bardzo sie boisz ze ktos, lub cos ( jakas sytuacja ) bedzi ci kazal zadeklarowac sie, badz wymusi zebys cos zrobila..

 

( moze tez patrzac glebiej, to cos z twojej podswiadomosci chce wyjsc na zewnatrz i zostac uwiadomione.. a ty starasz sie powstrzymac ten proces.. mam nadzieje ze wiesz co mam na mysli.. :)

 

pozdrawiam

 

Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz jeszcze niewiem dokladnie co to moze oznaczac ale mam nadzieje ze niedlugo sie dowiem.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...