Jump to content

Ciastka, ciasto, mama, balony, jadalnia.


aniusia206
 Share

Recommended Posts

W jadalni były ciastka i ciasto. Po kryjomu jadłam trochę ciastek i ciasta. Leżały 2 kawałki ciasta, jeden zjadłam, a 2 nie. Tylko zastanwaiałam się, czy moja mama zauważy, że 1 zjadłam, czego bym nie chciała. Jadalnia była przystrojona czerwonymi balonami. To wszystko przygotowano na moje urodziny.

Link to comment
Share on other sites

To może ja spróbuję :)

Ciasto poprzez swój słodki smak symbolizuje przyjemność, satysfakcję i inne pozytywne uczucia.

Dodatkowo kojarzy mi się z ciepłem i ogniem, który jest konieczny do jego wypieku, co za tym idzie, oznacza bliskość uczuciową, bezpieczeństwo i życzliwość - biorąc pod uwagę jeszcze te czerwone balony... Czerwony kolor kojarzy się głównie z miłością i to nią może tu chodzić.

Nie wiem do końca czemu obawiałaś się mamy...

Może jest tak, że masz do wyboru dwóch mężczyzn i wybrałaś tego, którego z góry zakładasz, ze Twoja mama nie zaakceptuje...

Ale to już tylko moje wolne skojarzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Moja mama wolałaby, żebym była z moim kuzynem. Mój chłopak jej za bardzo się nie podoba. Podobam się kuzynowi, ale ja bym z nim nie była, bo to rodzina i mnie takie więzi odrzucają. Nikt złego słowa by nie powiedział, gdybym była z kuzynem, ale to jednak kuzyn.

Link to comment
Share on other sites

Mój chłopak nie przepada za moją mamą, a ona nie lubi, gdy ktoś jej nie ,,adoruje''. W ogóle w oczach mojej mamy śmiem twierdzić jestem ,,gównem'', jak tylko może, poniża mnie.

Link to comment
Share on other sites

Tak, jak najbardziej. Oczywiście w oczach wszystkich jest najlepsza. Czemu to piszę? Bo nie raz już byłyśmy porównane ze sobą, a ja jako ta gorsza! Nie chcę tu nikogo przewziąść. Wiele rzeczy mi się w mamy zachowaniu nie podoba. W sumie wszystkich ma za głupich. Potrafi manipulować sytuacją. Ma coś w sobie, że wszyscy jej wszystko mówią.

Link to comment
Share on other sites

Bałaś się, bo nie chciałaś by mama zauważyła, że wzięłaś ciastko ponieważ nie chcesz, aby mama myślała źle o Tobie, aby się złościła na Ciebie. Mama jest ważna dla Ciebie i chciałabyś mieć z nią dobry kontakt, potrzebujesz jej i chyba w jakiś sposób tęsknisz...? Starasz się hmm, jakby przypodobać mamie, chcesz aby Cię doceniła, pochwaliła i starasz się też "zadowalać" ją aby uniknąć kolejnych kłótni. Mama jednak tego nie dostrzega...a Ty też nie zawsze jesteś "grzeczna" tak jak chciałaby mama.

Kolor czerwony to też ciepło, krew i krewni...jako miłość może oznaczać potrzebę miłości ale nie koniecznie od mężczyzn, ale właśnie od mamy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...