Skocz do zawartości

Ciastka, ciasto, mama, balony, jadalnia.


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

W jadalni były ciastka i ciasto. Po kryjomu jadłam trochę ciastek i ciasta. Leżały 2 kawałki ciasta, jeden zjadłam, a 2 nie. Tylko zastanwaiałam się, czy moja mama zauważy, że 1 zjadłam, czego bym nie chciała. Jadalnia była przystrojona czerwonymi balonami. To wszystko przygotowano na moje urodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja spróbuję :)

Ciasto poprzez swój słodki smak symbolizuje przyjemność, satysfakcję i inne pozytywne uczucia.

Dodatkowo kojarzy mi się z ciepłem i ogniem, który jest konieczny do jego wypieku, co za tym idzie, oznacza bliskość uczuciową, bezpieczeństwo i życzliwość - biorąc pod uwagę jeszcze te czerwone balony... Czerwony kolor kojarzy się głównie z miłością i to nią może tu chodzić.

Nie wiem do końca czemu obawiałaś się mamy...

Może jest tak, że masz do wyboru dwóch mężczyzn i wybrałaś tego, którego z góry zakładasz, ze Twoja mama nie zaakceptuje...

Ale to już tylko moje wolne skojarzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama wolałaby, żebym była z moim kuzynem. Mój chłopak jej za bardzo się nie podoba. Podobam się kuzynowi, ale ja bym z nim nie była, bo to rodzina i mnie takie więzi odrzucają. Nikt złego słowa by nie powiedział, gdybym była z kuzynem, ale to jednak kuzyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak nie przepada za moją mamą, a ona nie lubi, gdy ktoś jej nie ,,adoruje''. W ogóle w oczach mojej mamy śmiem twierdzić jestem ,,gównem'', jak tylko może, poniża mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak najbardziej. Oczywiście w oczach wszystkich jest najlepsza. Czemu to piszę? Bo nie raz już byłyśmy porównane ze sobą, a ja jako ta gorsza! Nie chcę tu nikogo przewziąść. Wiele rzeczy mi się w mamy zachowaniu nie podoba. W sumie wszystkich ma za głupich. Potrafi manipulować sytuacją. Ma coś w sobie, że wszyscy jej wszystko mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałaś się, bo nie chciałaś by mama zauważyła, że wzięłaś ciastko ponieważ nie chcesz, aby mama myślała źle o Tobie, aby się złościła na Ciebie. Mama jest ważna dla Ciebie i chciałabyś mieć z nią dobry kontakt, potrzebujesz jej i chyba w jakiś sposób tęsknisz...? Starasz się hmm, jakby przypodobać mamie, chcesz aby Cię doceniła, pochwaliła i starasz się też "zadowalać" ją aby uniknąć kolejnych kłótni. Mama jednak tego nie dostrzega...a Ty też nie zawsze jesteś "grzeczna" tak jak chciałaby mama.

Kolor czerwony to też ciepło, krew i krewni...jako miłość może oznaczać potrzebę miłości ale nie koniecznie od mężczyzn, ale właśnie od mamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...