Skocz do zawartości

Potrzebuję Pomocy~! Mam 2 Problemy ://


Crash

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nie zręczną sytuację.

Poznałem koleżankę przez internet widziałęm jej zdjęcie itp... i po paru godzinach wydawało mi się że ją kiedyś już widziałem wydało mi się to dziwne ale pamiętam to jak przez mgłę (chociarz Nigdy wcześniej jej nie widziałem ) pare dni później ,gdy znowu z nią pisałem.. Jakbym zobaczył wizję w której ją zobaczyłem ale jakby w przyszłości ,gdy ona dopiero się budzi włosy ma ugniecione ale i tak wygląda bardzo ładnie :/ chciał bym wiedzieć co to przynajmniej może oznaczać i jakim cudem mogłem ją widzieć :// przytrafiło mi się to raczej poraz pierwszy.Mam również czasami podobne sytuację ale nie mam pewności co do tych wizji późniejszych i nie wiem czy się sprawdzą staram się unikać jeśli są złe :// przychodzi to nagle 0 świadomości kiedy tak mi się wydaje ;( mam z tym problem i proszę o pomoc.

 

A to mój drugi problem którego zbytnio nie rozumiem szukałem czegoś podobnego w internecie ale nie spotkałem się z podobną sytuacją :

 

Stałem z kumplami rozmawiałem o różnych sprawach podeszła do mnie koleżanka i zapytała czy mam z czego zadzwonić odpowiedziałem że tak dałem jej telefon żeby zadzwoniła. Gdy skończyła rozmowę zapisywała mi swój numer telefonu wtedy poczułem się dziwnie i gdy stałem do niej obrócony plecami widziałęm siebię jej oczyma przez pare sekund i czułem to co ona czuje mniej więcej nie mogę dokładnie opisaćtego uczucia ale widziałem siebię :^^ nie wiem jak to jest możliwe ://

 

W parku jakieś 3 tygodnie później miałem podobną sytuację gdy siedziałem objęty z dziewczyną na ławce była około drugiej w nocy i gdy tak siedzieliśmy przytulaliśmy się ze sobą itp.. znowu miałem to uczucie i zobaczyłem siebię czyjimiś oczyma w podobny sposób do wyżej opisanego z około 20 metrów ale nie mogłem wiedzieć kto tam był bo było zbyt ciemno ;( chciał bym wiedzieć co się dzieje nie orientuje się w tej sytuacji ;(

 

jeśli możecie mi coś poradzić to bardzo proszę.

Edytowane przez Crash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to mój drugi problem którego zbytnio nie rozumiem szukałem czegoś podobnego w internecie ale nie spotkałem się z podobną sytuacją :

 

Stałem z kumplami rozmawiałem o różnych sprawach podeszła do mnie koleżanka i zapytała czy mam z czego zadzwonić odpowiedziałem że tak dałem jej telefon żeby zadzwoniła. Gdy skończyła rozmowę zapisywała mi swój numer telefonu wtedy poczułem się dziwnie i gdy stałem do niej obrócony plecami widziałęm siebię jej oczyma przez pare sekund i czułem to co ona czuje mniej więcej nie mogę dokładnie opisaćtego uczucia ale widziałem siebię :^^ nie wiem jak to jest możliwe ://

 

W parku jakieś 3 tygodnie później miałem podobną sytuację gdy siedziałem objęty z dziewczyną na ławce była około drugiej w nocy i gdy tak siedzieliśmy przytulaliśmy się ze sobą itp.. znowu miałem to uczucie i zobaczyłem siebię czyjimiś oczyma w podobny sposób do wyżej opisanego z około 20 metrów ale nie mogłem wiedzieć kto tam był bo było zbyt ciemno ;( chciał bym wiedzieć co się dzieje nie orientuje się w tej sytuacji ;(

 

jeśli możecie mi coś poradzić to bardzo proszę.

 

Tez zdzarzalo widziec czyimis oczami. Nadal nie znalazlam wytlumaczenia ale ciesze sie ze ktos ma podobnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...