Skocz do zawartości

Co kupiłam?


Gość Rokka

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupiłam.. , właśnie co?

1. Co to było?

2. Ile sztuk ?

3. O czym ? ( temat)

4.Ile to kosztowało?

 

Odpowiedź dam w sobotę o 20 .

Niestety w sobotę będę zajęta o 20.00 wiec odpowiedź podam o 17. Przepraszam i pozdrawiam.

Edytowane przez Cattaraa888
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co to było?- IX kijów- hm.. ja myślę , że coś w kształcie prostokąta- o szerokich horyzontach myślowych- laptop albo komputer.

2. Ile sztuk ?-Śmierć- Jedna sztuka

3. O czym ? ( temat)-Głupiec -to coś związane z czymś nieznanym, coś co można otworzyć.

4.Ile to kosztowało?- X monet-możliwe , że dosyć dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=Majka99;250062]Ostatnio kupiłam.. , właśnie co?

1. Co to było?.........Arcykapłan,Diabeł,9 buław....skojarzyło mi się z kartami....albo kadzidełka

2. Ile sztuk ?.........świat..21

3. O czym ? ( temat).........3 pucharów.....na pewno ucieszyłaś się z tego zakupu...nic mi nie przychodzi do głowy......

4.Ile to kosztowało?Siła[/b] 8 lub 80 zł............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje i ja chociaż pewnie jakieś głupoty mi powychodziły ( początki pracy z tarotem ;) )

Co to było : Mag - książki, podręczniki

Ile sztuk : świat ...hmmm kurcze chyba raczej sporo choć dokładnie określic nie umiem (tak myślałam i myślałam i sie zastanawiam czy aby to nie była jedna sztuka ale za to takie compedium wiedzy ;) )

O czym : Król denarów - na tematy ekonomiczne , zarobkowe w każdym razie związane z pieniędzmi

Ile kosztowało : Król mieczy - myślę że była to kwota dość spora ale nie zawrotna - jakieś 150- 200 zł

Zobaczymy jak mi poszło moje pierwsze ćwiczenie - czekam niecierpliwie na odpowiedź :)

Edytowane przez ansie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też spróbuję, choć jak ostatnio wyszło, to teraz pewnie nie :/

 

1. Co to było? Rycerz Buław - coś, czego będziesz aktywnie używać, da ci to zadowolenie i satysfakcję, może w towarzystwie można tego używać, choć w samotności też

Do czego służy 6 Mieczy poszerza horyzonty, kojarzy mi się z nauka.. szczególnie języki obce np angielski

 

2. Ile sztuk ? 6 Kielichów 3-12, co najmniej 2 ;)

 

3. O czym ? ( temat) Król Mieczy coś intelektualnego, do myślenia, czytania, może zawiera informacje, uczy czegoś..z dokształcaniem mi się kojarzy

 

4.Ile to kosztowało? Gwiazda hm.. tak jakby kwota nie grała roli, myślę, że sporo, ale się zwróci :)) Stawiam na 140zł

 

:_buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź

 

1. co to było?

 

Książki o tarocie

 

2. ile sztuk?

 

3 sztuki ale w jednym zestawie.

 

3. O czym?

 

miłość, zdrowie i finanse

 

4. ile kosztowało?

 

łącznie z przesyłka 47,50 zł.

 

 

Jak widzicie każda z was miała racje w co najmniej w 95 %. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...