Jump to content

dlugi i dosc dziwny sen...

ciachowate
 Share

Recommended Posts

Snilo mi sie ze szlam kolo swojego bloku z jakims chlopakiem , wysokim blondynem, mial na imie Damian i byl z Katowic, robil mi zdjecia swoim aparatem w telefonie zeby pokazac mnie kolegom. No i on b. chcial poznac moja mame, doszlismy do mnie pod klatke i tam stala moja mama z moim kolega Kobusem i ja mowilam mu zeby sie ogarnal bo mi robi wstyd. No i przedstawilam go mojej mamie , a ona poszla do pracy. I Damian tez gdzies poszedl i ja wchodzilam do klatki, do domu i wchodze, a ja nagle jestem bez bluzki i bez biustonosza to zakrywam sie, idzie moj sasiad i on rzuca we mnie moja pizama. No i ja sie ubieram i chce wejsc do domu, i patrze na 3 pietrze, a ja mieszkam na 4 stoi wielka czarna owca, wsciekla w dodatku. To ja przerazona wchodze na barierke i chce isc do domu otworzyc go i siedziec tam. Ale ona zaczela mnie gryzc to ja sie popłakałam no i siedze na tej barierce, dzwonie do mamy, mama w pracy. Dzwonie do taty, bo we snie zyl... [ a naprawde nie zyje juz 15 lat, jak mialam 2 lata to umarl. ] i on tez w pracy. No to mowie dzwonie do Artura [ Artur to moj byly , ale chcialabym zeby znow nam sie udalo] i zadzwonilam do niego zapłakana, ze wielka czarna owca mnie ataktuje, no i on powiedzial ze przyjdzie zaraz. No i wtedy przyszli moi sasiedzi i moj tata , ten baran go tak bodnal w glowe, Tata byl bardzo radosny, usmiechniety, piekny byl po prostu.Ale przepedzili ta owce. I zaczeli cos jesc, moja siostra Sylwia nalozyla sobie b. duzo surowki, moja babcia tez sie pojawila . no i pozniej przyszla mama i powiedziala ze ona to jedzenie co zostalo chce miec wlozone do lodowki. A potem przyszedl Artur, szedl w takiej maseczce ochronej na buzi, w rekawiczkach gumowych i z jakas butla z tlenem. No ale co bylo dziwne nie mial jednego buta. Weszlismy do mnie do domu. Mialam b. dlugi korytarz, czego nie mam obecnie , bylo rozrzucone bardzo duzo torebek. Weszlismy do mojego pokoju, zupelnie innego niz ten obecny. I Artur usiadl na krzesle a Sylwia moja siostra siedziala na dotelu. No i ja wtedy piknelam do tego Damiana z Katowic i on mi powiedzial ze juz jedzie, nO I JA sie go pytam od ktorej stroiny jedzie, a on ze od strony łodzi i ja mu tlumacze ze musi jechac w prawo kolo fontanny. A on ze ok i ze zaraz bedzie. I ja wtedy ukucnelam kolo Artura , patrzylam sie mu w oczy i złapałam go za rece, no i zadzwonil ten Damian, ze to nie ma sensu, ze mieszkamy za daleko odd siebie i sie rozlaczyl. Wtedy ja jeszcze mocniej scisnelam Artura za rece, usmiechalismy sie do siebie i ja poslinilam palec i poprawilam mu ladnie brwi . No dodam tylko ze mial dziure w skarpetce bo moze miec to jakeis znaczenie.

Jesli ktos bylby w stanie powiedziec mi cokolwiek na temat tego snu to bylabym wdzieczna. Z gory dziekuje. ;)