Skocz do zawartości

Portret psychologiczny Ansie - prośba o interpretację


ansie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem raczej początkująca a w moim rozkładzie dość duże zagmatwanie ( sporo kart podwójnych, również na pozycji 4-tej która niby nie powinno się interpretować jako odwróconą -przyznam pogubiłam się niestety ) Gdyby ktoś bardziej doświadczony rzucił na to okiem i rozjaśnił mi lekko obraz byłabym bardzo wdzięczna Rozkład wygląda tak :

Poz.1. I (Mag)

Poz.2. V (kapłan)

Poz.3. XXII (głupiec)

Poz.4. VI (kochankowie)

Poz.5. V (Kapłan)

Poz.6. XI ( i tutaj mam problem również bo ogólnie to karta sprawiedliwości ale u A.Ch to siław tym rozkładzie więc sama już nie wiem )

Poz.7. VI (kochankowie)

Poz.8. XVI (wieża)

Poz.12. XXII (głupiec)

Poz.13. XVIII (Księżyc)

Poz.14. XVI (wieża)

Układ jawi mi się jako strasznie skomplikowany przez te podwójne karty w rozkładzie dlatego będę ogromnie wdzięczna za każdą pomoc i wskazówkę :)

Edytowane przez ansie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwójne karty interpretuje się podobno tylko te na pozycjach od 1 do 6. Ale warto przy innych zaznaczyć też gorsze ewentualności. Oczywiście, że będę próbowała pomóc, tylko poczekaj kilka godzin, hmm?

Edytowane przez nuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłam Twoje obliczenia. Na pozycji ósmej (8) napisałaś XI - wieża. Otóż wieża - owszem. Ale ma ona numer 16 tak też mi wyszło. W niczym innym nie znalazłam więcej błędu. A to, co mi się nasuwa widząc tyle osób w Twoim portrecie - mówi samo za siebie. Według mnie, właśnie ludzi będą mieli na Ciebie wpływ (czy pozytywny, czy negatywny).

 

W młodości i dzieciństwie byłaś świadomą siebie osobą. Świadomą własnego życia i osobistego "ja". Miałaś/ masz być może silną osobowość, dążysz do postawionych sobie celów. Jesteś w pełni sił, masz dużo witalności, pewności siebie, kreatywności. Gdy będziesz/jesteś dojrzała osoba, która jest dla Ciebie autorytetem może dawać Ci fałszywe porady. Pojawia się tutaj również nietolerancja, fanatyzm graniczący z dewocją. W każdym razie skupisz się na swoim wnętrzu (nie jako o uczuciach), na duchowości. I tutaj właśnie odwrócona karta znaczy, że w tą "złą" stronę. Lecz pamiętaj, że to nie znaczy, że tak będzie wyglądać/wygląda Twoja teraźniejszość/przyszłość. To ty sama o tym decydujesz. Gdy będziesz już o wiele dojrzalsza wciąż będziesz młoda duchem, spełniona, zakończysz i zrobisz to co zawsze chciałaś. Wyrusz w kolejną fascynująca podróż - tak, gdzie podążamy.

 

Wykazujesz niezdecydowanie, czasami nie możesz podjąć decyzji gdy stoisz przed dwoma ewentualnościami. Być może ulegasz również pokusom. W świadomości pojawia się również odwrócony papież. Lodzie mogą (?) na Ciebie zbytnio wpływać, może jestem konformistką. Ale bardziej prawdopodobny jest Twój kryzys duchowy. To, o czym nie wiesz to Moc/ Sprawiedliwość. Czyli nie zdajesz sobie sprawy z własnej wewnętrznej siły by się przeciwstawić, by wyjść na swoje, wyrażać własne myśli i być sobą. Wyjść z twardej skorupki, która Cię chroni; by stać się roślinką, która wzrasta w nieznane i jest: "Bez fałszywego wstydu równa najjaśniejszemu słońcu" To, że nie tylko inni Cie ocieniają, ale równie i Ty możesz oceniać innych.

 

Pierwsze co mi się nasuwa w Twojej misji tutaj, to dokonywanie wyborów. Uczuciowość, Miłość. działanie według powiedzenia, że "Seks jest nasieniem, Miłość to kwiat, a współczucie to aromat" A to co dostałaś by sprostać temu zadaniu to duma (której być może nie zauważasz u siebie). Stateczność. Wierność. Stałość. Budowanie. I Twoja filozofia życia, którą kształtujesz lub wykształtowałaś.

 

Twoją Harmonią jest mądrość głupca. Patrzenie na wszystko jak on, naiwnie, świeżo, bez uprzedzeń.

 

Uważasz, że żyjesz we własnym świecie. Dążysz może za tym, czego nie ma. Być może zaczynasz się interesować właśnie wiedzą tajemną (tarot, ezoteryka ogólnie). Może masz Twórcze wizje i nie umiesz rozliczyć się z przeszłością.

Patrzą na siebie po przez twoje dary, które dostałaś. I to jest uzasadnione. Ale uważaj, ponieważ Wieża Boga, oznacza również drastyczne zmiany, upadek twojego ducha i twojej ideologi, którą kształtujesz. Wyskakiwanie s palącego się boskiego budynku nie z własnego wyboru. Może ludzie nawet posądzają Cię o hipokryzję i desperację.

 

 

- ... i powiedz mi, powiedz, na ile trafiłam w samą Ciebie, A. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie bys cos takiego zrobila? ja nie rozumiem jak wy te karty czytacie co to za rozklad?

 

Kochana, jest cały nowy dział "Portret psychologiczny". W pierwszym i drugim poście w tym dziale jest wszystko opisane :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...