Skocz do zawartości

Poznaj przyszłego partnera - wróżba ;)


Gość Rokka

Rekomendowane odpowiedzi

Poznaj przyszłego partnera

 

Jest to pytanie, które zadają często młode dziewczyny, marzące o wielkiej miłości i partnerze na całe życie.

Sposób na poznanie tej tajemnicy, jest bardzo stary, posługiwało się nim kiedyś wiele słynnych wróżek i był opisywany w wielu starych księgach wróżb.

Do tej wróżby, będzie nam potrzebna zwykła talia kart od siódemek do asów.

Należy dokładnie potasować karty a następnie przełożyć lewą ręką, jak to kiedyś mówiły wróżki „od serca” w kierunku do siebie, dzieląc na trzy części. Następnie składamy karty razem i wyciągamy jedną kartę, która wyjawi nam tajemnicę, na jaką literę będzie się zaczynało imię przyszłego partnera. Poniżej napisałam, jaka litera odpowiada określonej karcie.

 

As – R, A, I

Król – K, B, J

Dama – S, C, K

Walet – T, D, L

Dziesiątka – U, E, M

Dziewiątka – F,N,Ł

Ósemka – W, G, O

Siódemka – Z, H, P

 

Kiedy już poznacie tajemnicę, na jaką literę będzie zaczynać się imię przyszłego partnera, na pewno będziecie chciały poznać okoliczności w jakich go poznacie. Ponownie potasujcie dokładnie karty, przełóżcie i wyciągnijcie jedną kartę, która będzie odpowiedzią na powyższe pytanie. Poniżej napisałam znaczenie każdej karty opisujące miejsca, gdzie możecie spotkać swoją miłość.

 

As Pik – na przyjęciu

As Trefl – u przyjaciół

As Karo – na ulicy

As Kier – w własnym domu.

 

Król Pik – w podróży

Król Trefl – na zabawie

Król Karo – w hotelu

Król Kier – w urzędzie

 

Dama Pik – na wycieczce

Dama Trefl – w szpitalu

Dama Karo – na koncercie

Dama Kier – na statku

 

Walet Pik – w towarzystwie

Walet Trefl – na spacerze

Walet Karo – w szkole

Walet Kier - w domu kolegi

 

Dziesiątka Pik – nad wodą

Dziesiątka Trefl – w lesie

Dziesiątka Karo – w ogrodzie

Dziesiątka Kier – na wsi

 

Dziewiątka Pik – na weselu

Dziewiątka Trefl - w kościele

Dziewiątka Karo – u krewnych

Dziewiątka Kier – w innym mieście

 

Ósemka Pik – w innym kraju

Ósemka Trefl – u sąsiadów

Ósemka Karo – w pociągu.

Ósemka Kier – na schodach

 

Siódemka Pik – w kinie lub teatrze

Siódemka Trefl – w kawiarni

Siódemka Karo – na przyjęciu

Siódemka Kier – w pobliżu domu.

Jest to bardzo ciekawa a zarazem nieskomplikowana wróżba, idealna na wieczory spędzone w damskim gronie, a także na Andrzejki. Nie zapomnijcie stworzyć odpowiednią atmosferę, przydając jej odrobinę tajemniczości. Możecie zapalić świece, włączyć cichą nastrojową muzykę, zapalić kadzidełko, przyciemnić światło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Juz stosowalam ten rozkład . Znalazlam go w internecie.

Wyszła mi lierka m.in. mojego bylego partera ale mam nadzieje ze i przyszego, gdyz liczę na powrót :)

Moze to i naiwne ale dzieki temu bardziej wierze ze bedziemy razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...