Skocz do zawartości

Loteria


szefbss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym aby ktoś zinterpretował mój sen. A więc od początku. Szedłem sobie ulicą mojego miasta i zobaczyłem loterie.(dokładnie pamiętam w którym miejscu to było). Postanowiłem wziąść losa. Kosztował 1zł a w kieszeni miałem 1,5zł. Wygralem w nim 2,8zł (los miał numer 28 lub 29). Następnie znowu wziąłem losa i wygrałem 20zl. W tym momencie sprzedawca (wyglądem był podobny do smerfa ;D miał czerwoną czapke i niebieski płaszcz) powiedział, że nie ma jak mi wydać i zaczął się wykręcać, ja strasznie się z nim kłuciłem że ma mi oddać moją wygraną. Zadzwonił do kogoś i ten ktoś powiedział, że jak będzie wracał to pobierze pieniądze z banku. Czekaliśmy na niego. W tym czasie jechał jakiś facet na rowerze i nagle pomyślałem że to może być on, spytałem się tego sprzedawcy z loterii a ten powiedział że tak, poszedłem za nim i okazało się że to nie on. (dziwne wyglądał jak typowy łach a rower na którym jechał był pewnie z przed drugiej wojny światowej) Podszedłem znów do sprzedawcy z loterii i nagle podjechał na rowerze do nas człowiek na którego czekaliśmy (pamiętam że miał blond włosy i niebieskie oczy). Nagle pojawiło się parę osób i zaczęli przekazywać sobie moje 20zł które wygrałem, pomiędzy sobą. Wkońcu oddali mi pieniądze, a ja zobaczyłem że był to jakiś żółty kupon na 20zł do biedronki do stoiska dla dzieci otwartego do godziny 15:00. (pamiętam wszystkie szczegóły) Byłem zły na tych ludzi że próbowali mnie oszukać i zaczęłem straszyć ich policją. Wtedy Zawołał mnie ten pan, który przyjechał na rowerze i podeszliśmy do samochodu (nie wiem skąd się wziął), w którym był cały worek podrobionych pieniędzy. Wkońcu dostałem moje 20zł które było prawdziwe, bardzo zdziwiłem się na widok tego worka podróbek i mój banknot spadł do worka, zaczęłem szukać, bezskutecznie. W tym momencie mój sen się rozwiał.

 

Ale się napisałem! Zrobiłem to ponieważ był to mój pierwszy sen który tak dokładnie pamiętałem. Nie wiem czy ma jakieś znaczenie, może to tylko moja wyobraźnia? Myślę że komuś będzie się chciało przeczytać. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczuwasz strach przed stratą czegoś lub kogoś.

Sen może być ostrzeżeniem, być może ktoś będzie próbował Cię oszukać, ktoś po kim nie spodziewałbyś się tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...